Teraz jest 18 kwi 2024, o 22:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Strona internetowa RCN 
Autor Wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 288
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl
Może dało by radę na stronie głównej dodać mały dział( może dodatkowa żółta zakładkę) aby zebrać do jednego worka odnośnie info o zaopiekowaniu się sprzętem i prac przy reaktywacji sprzętu przez Babice......? bo tak to zostaje tylko na stronie forum.


5 maja 2019, o 19:15
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 288
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl
No niby można , bo sam co się pojawi u nich to czytam. Ale można byłoby tu na stronie głównej też zrobić działkę że sprzęt został ocalony( to co zostało) i w miarę na bieżąco wrzucić jakieś info i zdjęcia o próbie uruchomienia.


6 maja 2019, o 10:31
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2477
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl
Nie wiem, ja się nie zajmuję zamieszczaniem artykułów i informacji na stronie, tylko (w miarę wolnego czasu) opracowuję tematy, które ktoś później zamieszcza. Jest do tego wyznaczona osoba na forum, no i oczywiście Robert.
Prościej, byłoby założyć wątek na forum i tam wrzucać linki ale niech wypowiedzą się osoby mające bezpośredni dostęp do strony i czy w ogóle są czymś takim zainteresowane.


6 maja 2019, o 21:49
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 288
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl
No właśnie mam wątpliwości co do linków. Działają ale do czasu. Lepiej byłoby wrzucić "na sztywno" parę zdjęć ,trochę info o demontażu i tyle ;). ale tak jak piszesz to tylko propozycja i niech zdecydują osoby zainteresowane :)


6 maja 2019, o 22:26
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2477
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl
Jeśli chodzi o zdjęcia i filmy z demontażu to strona RCN Konstantynów ma swoje własne dość bogate zasoby. Fakt, mega duża część nie została opublikowana z powodu dość zawiłych komplikacji związanych z całą tą akcją ale myślę, że to się niebawem zmieni (głównie mam na myśli zdjęcia). Na pewno będę z kolegą Anodowy rozmawiał w tej kwestii aby rozbudowała w miarę swoich możliwości i czasu na stronie dział/ galerię, poświęconą demontażowi - czyli to: http://www.rcnkonstantynow.pl/boveri/in ... yka/zalacz. Gorzej jest z filmami, nie ma kto ich obrabiać i w większości nie ndają się do upublicznienia. Już gdzieś pisałem, słychać tam prywatne rozmowy, czasem bluzgi, widać twarze osób trzecich itd... Na razie zdecydowałem się zamieścić dwa filmy na YT, pewnie niebawem zamieszczę jeszcze kilka innych ale są to materiały bez obróbki z potknięciami językowymi oraz merytorycznymi - związanymi z nieprzygotowaniem się, więc tylko powód do wstydu.

Nie możemy od tak wykorzystywać sobie zdjęć i relacji z poczynań "Babic" z ich strony czy FB. To że coś tam kiedyś razem w Konstantynowie zrobiliśmy, nie oznacza, że mamy jakieś umowy między stronami. Oficjalnie nic takiego nie ma i raczej się nie zanosi.


7 maja 2019, o 00:33
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 527
Cytuj
Post Re: Strona internetowa www.rcnkonstantynow.pl
Babice sa otwarte na wspolprace :)

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


7 maja 2019, o 09:32
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL