Teraz jest 29 kwi 2024, o 03:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Tak jak napisałem. Dajmy sobie spokój. Konstantynów to już historia jak i ludzie którzy tam pracowali w większości w podeszłym wieku a w dodatku pan Grzelak ma określony stosunek do ludzi którzy nie pozwolili na odbudowę masztu. Ale i on sam jak i paru innych z jego otoczenia, ma też sporo za uszami że maszt jak i pozostała infrastruktura, to dziś raczej wartość w cenie złomu. Więc po co te fajerwerki i lasery. Jedyne co zostało, to spacer wokół RCN i wspomnienia o latach świetności tego obiektu przy migającej lampie na szczycie radiolinii.


20 lip 2016, o 17:19
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Moim zdaniem ważniejsze w tej chwili są:
  • Utrzymanie tej strony i forum. Nigdzie indziej nie spotkałem się z takim zasobem informacji na temat jednej rzeczy w jednym miejscu :) Jest tego już tyle, że więcej sensu - o technicznych możliwościach nie wspomnę - miałby mediawiki niż poczciwa Joomla (z biegiem czasu coraz bardziej dziurawa). Na samym forum jest tyle wręcz genialnie wypracowanych informacji, że własne wiki byłoby jak najbardziej na miejscu.
  • Pielęgnacja tego co mamy, i walka o pamięć. Z samym ośrodkiem wiele nie zdziałamy - lata lecą, dostępu nie mamy, dalszy jego los jest nieznany. Wiele bym dał dekorację z BTSa-150 u mnie w domu, ale to utopia. Pozostała tylko pamięć którą warto przekazywać młodszemu, zainteresowanemu pokoleniu.


23 lip 2016, o 21:27
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 527
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Święta racja.

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


25 lip 2016, o 06:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Unikat na skalę światową bo i obiekt któremu poświęcona jest ta strona, też nie należał do tuzinkowych.


25 lip 2016, o 10:07
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
arklewski napisał(a):
Bardzo dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie laserów w miejscu gdzie stał maszt. Musiałyby być to takie lasery, które by były widoczne z przynajmniej kilku kilometrów. Takie działanie mogłoby być szeroko opisywane (kto wie czy nie bardziej niż wystawa) przez ogólnopolskie media. Przy tym pomyśle niezbędne by było wzajemne wsparcie Miasta i Gminy Gąbin (w celu uzyskania środków), TMZG, a także Orange w celu udostępnienia obiektu. Bardzo pomocne by było również udostępnienie im przez osoby z forum kontaktów do odpowiednich komórek Orange w celu uzyskania zgody.

Nie no proszę was, to już byłaby parodia i ośmieszenie ziemii gąbińskiej.... :lol: 8 sierpnia wyglądam przez okno a tu jakiś idiota miga sobie w góre laserem , taka byłaby pierwsza moja myśl i za pewne większości z moich sąsiadów i znajomych :lol:


26 lip 2016, o 00:56
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Bartosz napisał(a):
arklewski napisał(a):
Bardzo dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie laserów w miejscu gdzie stał maszt. Musiałyby być to takie lasery, które by były widoczne z przynajmniej kilku kilometrów. Takie działanie mogłoby być szeroko opisywane (kto wie czy nie bardziej niż wystawa) przez ogólnopolskie media. Przy tym pomyśle niezbędne by było wzajemne wsparcie Miasta i Gminy Gąbin (w celu uzyskania środków), TMZG, a także Orange w celu udostępnienia obiektu. Bardzo pomocne by było również udostępnienie im przez osoby z forum kontaktów do odpowiednich komórek Orange w celu uzyskania zgody.

Nie no proszę was, to już byłaby parodia i ośmieszenie ziemii gąbińskiej.... :lol: 8 sierpnia wyglądam przez okno a tu jakiś idiota miga sobie w góre laserem , taka byłaby pierwsza moja myśl i za pewne większości z moich sąsiadów i znajomych :lol:


Dlatego też pozwoliłem sobie nie komentować tego pomysłu . A tak przy okazji trochę szkoda , że TMZG nie było zainteresowane tematem , może sobie przypomną na 100 lecie . Dla mnie to jest patologia , i sugerował bym zmianę we władzach . Hasło Gąbin to maszt ! Nie ważne czy Białystok , Lublin , czy Katowice każdy kojarzy . Zrobiliśmy za was kawał dobrej roboty , a wy nawet się nie odezwaliście .Powodzenia życzę ! Zacznijcie myśleć to nie boli !


26 lip 2016, o 07:16
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 20 maja 2016, o 18:20
Posty: 5
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
To ciekawy jestem jakie inne pomysły macie, żeby ogólnopolskie media podchwyciły temat, że 8-go mamy 25-tą rocznicę zawalenia się masztu? Każdy pomysł jest dobry byle uświadomić większości Polaków, zwłaszcza młodzieży, że taka niemalże zapomniana już konstrukcja stała na polskiej ziemi.


30 lip 2016, o 17:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
arklewski napisał(a):
To ciekawy jestem jakie inne pomysły macie, żeby ogólnopolskie media podchwyciły temat, że 8-go mamy 25-tą rocznicę zawalenia się masztu? Każdy pomysł jest dobry byle uświadomić większości Polaków, zwłaszcza młodzieży, że taka niemalże zapomniana już konstrukcja stała na polskiej ziemi.

Człowieku ogarnij się ! W Świat poszły setki mali . W 20-tą rocznicę drobny kontakt z RP . To wszystko ! Nawet Polskie Radio miało wywalone na ten temat . Nie dziw się więc. Powodzenia życzę !


31 lip 2016, o 02:39
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 06:29
Posty: 579
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
choc jestem dosc zajęty to znajde jeszcze czas aby tutaj wpaść i co ?- kolejny pomysł ......o strzelaniu laserem w korytarz powierzny, impreza na zasadzie ktoś zrobi a ja zorganizowałem, ja jestem sponsorem a ktos zaplaci !! po prostu szanujmy sie nawzajem, nie niszczyć wspolnego dorobku na tej stronie, szczególnie merytoryki w temacie zasadniczym. Polskie radio obecnie nie ma tematycznie niczego z czym mozna powiązać rocznice gąbina. Piknik krotkofalarski dość latwo sie organizuje z uwagi na nieograniczony wjazd w polanę porosniętą trawą czy nieczynną bocznice kolejową albo ruiny zamku. Wystarczy pozwolenie miejscowego chlopa w gumiakach załatwione tradycyjnie, taki układ nie pasuje do radiostacji orange. no nie - mozna sie pochlastać. Wystawe to mozna zrobic w szkole podstawowej o ile ktoś ją zrobi.


31 lip 2016, o 20:58
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
arklewski napisał(a):
To ciekawy jestem jakie inne pomysły macie, żeby ogólnopolskie media podchwyciły temat, że 8-go mamy 25-tą rocznicę zawalenia się masztu? Każdy pomysł jest dobry byle uświadomić większości Polaków, zwłaszcza młodzieży, że taka niemalże zapomniana już konstrukcja stała na polskiej ziemi.

My już wyczerpaliśmy wszelkie możliwe sposoby - uwierz wreszcie, dlatego swoje pomysły postanowiliśmy wdrożyć inaczej. Promujemy radiostacje na stronie oraz forum.

Ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam spróbował zainteresować jakąś instytucje aby upamiętniła radiostacje i zorganizowała wystawę.
Obecnie nawet Polskie Radio ma wywalone na ten temat. Teraz na topie są wspomnienia i apele smoleńskie.


1 sie 2016, o 18:33
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL