Teraz jest 29 kwi 2024, o 05:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
anodowy napisał(a):
Wystawe to mozna zrobic w szkole podstawowej o ile ktoś ją zrobi.

Ja będąc jeszcze w gimaznjum w Gabinie byłem pomysłodawcą i wykonawcą tz. projektu gimnazjalnego , którego głównym tematem był właśnie maszt. Zrobiliśmy z kolegami gazetkę , która parę ładnych lat wisiała w jednej z sal no i oczywiście przedstawiliśmy prezentację multimedialną obszerną w wiele zdjęć kilku klasom. Jednak to i tak za mało ;)


11 sie 2016, o 22:35
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 20 maja 2016, o 18:20
Posty: 5
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Podjąłem kontakt z TMZG w celu upamietnienia rocznicy, ale niestety nie byli oni tym zainteresowani... Wielka szkoda


13 sie 2016, o 13:28
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Od początku tego wątku usiłowaliśmy Tobie to uzmysłowić ;)

Ale ważne, że podjąłeś próbę.


13 sie 2016, o 16:18
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
arklewski napisał(a):
Podjąłem kontakt z TMZG w celu upamietnienia rocznicy, ale niestety nie byli oni tym zainteresowani... Wielka szkoda


Nie chcę być złośliwy , ale nie spodziewałem się innej reakcji ,co zresztą sugerowałem .
Smutna ta rocznica , nie wiem jak wy , ale ja zaobserwowałem jedynie parę słów w kalendarium telewizji FOCUS . Być może coś było w telewizji publicznej , czy radiowej jedynce , ale od dłuższego czasu tych stacji nie śledzę ze względu na uprawianą przez nie politykę , której nie znoszę .
Pomimo że nic z tego nie wyszło wielkie dzięki za próbę .
Pozdrawiam!


13 sie 2016, o 16:37
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Bez względu na politykę, starałem się śledzić programy radiowe a zwłaszcza jedynkę, bo tylko w tym programie mogli coś wspomnieć o tej rocznicy. W tej sprawie od samego rana cisza, nawet w Lecie z Radiem, nic nie wspomnieli oni słowem a słuchałem całą audycję. Wniosek z tego jest taki, że to nie jest okazja aby wspominać co kilka lat, katastrofę masztu, która ujawniła wszystko to co najgorsze, począwszy od samego remontu jak i histerię związaną z protestami przeciwko odbudowie masztu. Ale jakby nie było, to na pewno żałują utraty takiego obiektu, jak ten w Konstantynowie.


14 sie 2016, o 08:39
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Tadekmaj napisał(a):
Ale jakby nie było, to na pewno żałują utraty takiego obiektu, jak ten w Konstantynowie.
Czy obecna ekipa PR w ogóle wie co to był Konstantynów? Mam przeczucie graniczące z pewnością, że nie wie. Obecnie liczą się poglądy polityczne, a nie wiedza techniczna. Teraz na topie jest czarna mafia i specjaliści od zamachu smoleńskiego - nic więcej. Rzygać się chce.

Podobnie jak Robert przestałem śledzić media narodowe, bo nie lubię propagandy i prania mózgów przez pisiorów z konusem na czele. Wystarczy obejrzeć w TVP1 "dziennik telewizyjny" i ma się wrażenie PRL bis.


14 sie 2016, o 11:33
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
Popełniłem błąd, słuchając radiowej jedynki, bo trzeba mi było przełączyć radio na TOK FM a telewizor na TVN24, bo tam na pewno dużo było mówione o 25 rocznicy katastrofy masztu w Konstantynowie. W końcu, cała prawda całą dobę z alimenciarzem w roli głównej. Pozdrawiam.


14 sie 2016, o 12:01
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
No wybacz ale co taki TVN ma wspólnego z Konstantynowem? PR było z nim związane i należało o nim wspomnieć, niestety wolą inny repertuar.
Tadeuszu, każdy ogląda co chce, ja zdecydowanie wole Discowery itp. choć nie będę zaprzeczał, że Fakty w TVN lub Informacja w Polsacie oglądam.
A co do alimenciarza, uprzedzam - nie należę do żadnego KODu i PO. Ale z dwojga złego wolę tego alimenciarza niż słuchanie apeli smoleńskich i propagandy.


14 sie 2016, o 14:12
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
I o to im właśnie chodzi . Nawet taką mikro społeczność można skłócić . Dla mnie osobiście nawet jak ktoś ogląda 24h/d tv TRWAM to jego sprawa i jego poglądy .
Tak samo nie życzę sobie komentarzy dotyczących faktu użycia przeze mnie funkcji "pomiń" w GUIDE mojego odbiornika TV w przypadku TVP1 ,TVP2 ,TVP3 .
Panowie na prawdę nie warto się kłócić , zwłaszcza że to oni /nie ważne jaka opcja/ czerpią garściami z tej władzy , a nas mają za baranów którymi można manipulować .
W tym momencie muszę was przeprosić , bo zawsze stroniłem od polityki , a dziś niepotrzebnie napisałem te kilka słów . Przeraża jednak , że wystarczy iskierka ......


14 sie 2016, o 16:58
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: 25-ta rocznica zawalenia się masztu RCN Konstantynów
roberto napisał(a):
Przeraża jednak , że wystarczy iskierka ......

To prawda, ja nie pamiętam aby od 90r. obojętnie jaka ekipa rządząca panowała, społeczeństwo było tak podzielone i skłócone.
Nie mam żadnych żali do Tadeusza, każdy z nas ma swoje poglądy i nie powinny one wpływać na rozwijanie naszej pasji, która ma nas łączyć, a nie dzielić.
Moja wina, bo taki już jestem, jak mi się coś nie podoba to piszę i nie owijam w bawełnę. A nie podoba mi się to co władza wyrabia. Mało tego, zostałem przez tą władze nazwany obywatelem ostatniego sortu. Takie niby zacięte katoliki, a dekalogu nie znają. Skoro władza nie szanuje mnie, to i ja nie czuję potrzeby szanować władzy.
Wiem Robert, że nie lubisz poruszać polityki, dlatego już przestaje i przepraszam wszystkich użytkowników, którzy poczuli się urażeni moimi postami.

Musimy się kiedyś wszyscy razem spotkać i walnąć browara ;)
Dla rozładowania napięcia podsyłam "wesołą piosnkę": Niebieskie jak Morze Czarne.

PS. Tych panów niestety już niema, ponętne laski mają obecnie ponad 60+ ale cała otoczka jest nadal jak najbardziej na czasie.


14 sie 2016, o 23:12
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL