Teraz jest 20 kwi 2024, o 00:01



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Rozmowy z inż Szepczyńskim -sierpień 2009 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 23 gru 2010, o 09:34
Posty: 145
Post Re: Rozmowy z inż Szepczyńskim -sierpień 2009
Witam

Dzisiaj otrzymałem krótki komentarz inż Szepczyńskiego dotyczacy filmu "W górę" . Jest to zaledwie kilka zdań ,ale zawsze coś , w końcu inż "dobiega" 80-tki .

Oto on :

Bardzo dziękuję za przesłany film archiwalny!Bardzo dla mnie interesujący!Pokazuje zwykły dzień na budowie.Posiłek "regeneracyjny" na górze-monterzy spędzali tam często po kilkanaście godzin bez zjeżdzania w dół (zajmowałoby to dość dużo czasu) i chetnie jedli tam tzw "zupę z wkładka".Obiad czekał na nich na dole w tzw hotelu.Był to barak typu "namysłów" skąd pochodza wywiady z niektórymi monterami. Jest tam Józef Joniec który komenderował pracą na górze z komentarzem jego zony .Jemu zawdzięczam w dużej mierze sukces budowy.Oprócz niego jest tam Henryk Kowalczyk-jeden z lepszych monterów z opowięścią jego matki.Na jednym z ujęc widzimy nieżyjącego już Edwarda Borkowego będacego "mózgiem" montażu.Proszę zwrócic uwagę, że komenderuje bez wrzasków i krzyków-po tym mozna poznac między innymi dobra organizację pracy.Oprócz tego parę bardzo dla mnie ciekawych ujęć z pracy pod masztem i na górze.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Andrzej Szepczyński


18 wrz 2014, o 14:46
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL