Teraz jest 30 kwi 2024, o 03:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Likwidacja. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2023, o 22:24
Posty: 58
Lokalizacja: Podlaska Lubelszczyzna.
Cytuj
Post Likwidacja.
Co teraz będzie z Solcem w perspektywie likwidacji polskiego radia i tego że kończy się "resurs" nadajnika?


11 kwi 2024, o 19:42
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 290
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Likwidacja.
Nefarious napisał(a):
Co teraz będzie z Solcem w perspektywie likwidacji polskiego radia i tego że kończy się "resurs" nadajnika?

Bzdura totalna. Czemu wierzysz w te bajki? Polskie Radio nadaje od ponad 90 lat. Przeżyło różne burze polityczne i zmiany kierownictwa z nadań politycznych nie licząc wojen. Na pewno nie będzie zlikwidowane. I Solec Kujawski będzie dalej nadawał. Słucham jedynki od lat 80-tych za sprawą ojca . Konkretniej zacząłem słuchać od lat 2000- nych. Lato z Radiem, Cztery Pory Roku. Wszystko inne polityczne nie słucham jaka by opcja w radiu nie była. Dużo było zawirowań, zawsze po wyborach. Byłem gościnnie w w Jedynce ze względu na rozpoczęcia sezonu Lato z Radiem, rozmawiałem z dziennikarzami którzy pomimo zmian są apolityczni i nie paprają się polityką. Roman Czejarek, Sława Bieńczycka, Karolina Rożej, Daniel Wydrych.....i reszta zespołu. Jedynka nie zniknie byle by politycy jak najdalej od radia.


13 kwi 2024, o 13:15
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL