Teraz jest 20 kwi 2024, o 13:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Witam Szanownych Forumowiczów. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 19:53
Posty: 1
Cytuj
Post Witam Szanownych Forumowiczów.
Mam na imię Michał mieszkam w zachodniej części Wielkopolski w miasteczku Lwówek. Liczę sobie 34 lata. Od 16 lat jestem licencjonowanym radiooperatorem z pozwoleniem kat 1. Radiem , falami, nasłuchem a w szczególności budową anten interesuję się od wczesnych lat szkolnych. Moje zainteresowania poniekąd przełożyły się na życie zawodowe. Polskiego radia z nadajnika w Konstantynowie słuchałem chodząc do szkoły podstawowej. Pamiętam sygnał był wtedy tak silny że odbierałem program pierwszy nawet w piwnicy na ferrycie( W obecnej chwili przy antenie zewnętrznej i radiotelefonie Kenwood TS-680 maksymalnie odbieram na es 9. Bardzo chętnie podzielę się wiedzą na tematy antenowe. Jeśli ktoś miałby do mnie jakieś pytania zawsze z chęcią pomogę. Można mnie usłyszeć na pasmach krótkofalarskich oraz na Echolink a moje gadu gadu to 5819023. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów jak i Administratorów tej bardzo ciekawej strony.


8 gru 2011, o 12:57
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL