Teraz jest 29 mar 2024, o 10:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Czesc 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 15:02
Posty: 1
Lokalizacja: Caly Swiat/Ciechanow/Warszawa
Cytuj
Post Czesc
Czesc Panowie (i Panie, jezeli takie sa)
Nazywam sie Marek, moja przygoda z radiem zaczela sie juz dawno temu.
Pochodze z Ciechanowa, "mete" mam w Warszawie, ale zadko tam bywam gdyz mam prace taka a nie inna - prawie caly czas podrozeje po Europie. Wlasnie do Snu pod Berlinem przygrywa mi solec. Radio Stoi na parapecie, bo mam straszne zaklocenia od komputera. Jako ze z internetu korzystam z komputera kupionego za granica, badz z cudzych komputerow (jezeli maja dostep do sieci oczywiscie) chcialbym najmocniej przeprosic za brak polskich znakow diaktrycznych mam nadzieje, ze nie bedzie to powodowalo u Was wielkiego dyskomfortu :roll: Jestem jednym z tych szczesliwcow, ktorzy mogli ogladac maszt Radiostacji Centralnej jak jeszcze byl pionowy a nie poziomy. Bylem tam z ojcem chrzestnym (bynajmniej nie z Don Corleone) pod koniec lat 80 (chyba byl to 88 rok). Maszt zrobil na mnie ogromne wrazenie , gdzie tam przy nim Wieza Ostankino z Moskwy, maszt w Pieczewie czy Maszt Raszynski. Najdalej Gabin odbieralismy bedac z ojcem (ale juz nie chrzestnym) w delegacji (tzn on byl, a ja jako dziecko mu towarzyszylem) w Moskwie w 89 roku. Pamietam , ze sluchalem go na radioodbiorniku produkcji krajowej JOWITA. Wieczorem obior byl zblizony do tego w kraju - nie odczuwalem zadnej dolegliwosci zwiazanej z odlegloscia od nadajnika. Chcialbym pogratulowac pieknej strony o Kostantynowie na ktorej jest multum informacji, ktorych to nie mozna znalezc nigdzie indziej w sieci. Musieliscie wlozyc w Nia naprawde bardzo duzo pracy i skladam Wam za to wyrazy szacuknu. Frum tez jest wypelnione naprawde duza iloscia interesujacych informacji - jeszcze nie przjezalem calego, ale w nocy nadrobie zaleglosci. Niestety nie pracowalem w Konstantynowie, TPSA i Emitelu, wiec nie zusykacie ode mnie cennych informacji, ale jak bede cos ciekawego wiedzial , badz mial cos do dodania to chetnie sie podziele wiedza.
Serdecznie Pozdrawiam, Marek

P.S. Dziekuje dla Roberta za zaakceptowanie rejestracji.


8 wrz 2012, o 00:00
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Czesc
Miło mi powitać kolejną osobę , która podobnie jak my darzy sentymentem ten wspaniały obiekt !
Jak z pewnością zauważyłeś nasze badania dotyczą zarówno zagadnień technicznych , jak i historycznych . Dzięki temu , że udało nam się nawiązać kontakty z wieloma wspaniałymi osobistościami związanymi z funkcjonowaniem WRC mogę śmiało zapewnić , że bazujemy na faktach , obalając tym samym mity , które latami nawarstwiały się , i przez długi czas były powielane na wielu forach internetowych .
Zapraszam Serdecznie do dyskusji !

PS Przepraszam za kłopotliwą procedurę rejestracyjną , niestety nawarstwiające się zjawisko botów spamujących zmusza do wprowadzenia w tym przypadku tego typu rozwiązania . Jest to najprostszy sposób weryfikacji , a jednocześnie najskuteczniejszy .


8 wrz 2012, o 20:36
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL