Teraz jest 25 kwi 2024, o 22:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Elo 646 0 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 6 gru 2012, o 18:06
Posty: 133
Cytuj
Post Elo 646 0
Witam goraco wszystkich forumowiczow. Na imie mam Igor i pochodze z Wloclawka. Maszt RCN w Konstantynowie jako tako interesowal mnie tylko ze wzgledu na najwyzsza budowle na swiecie zas
jako antena, nadajnik radiowy juz mniej a to poprostu dlatego ze w tej dziedzinie moja wiedza jest zerowa. Jak dobrze pamietam o maszcie pierwszy raz
uslyszalem w wiadomosciach 8 sierpnia 91r, wtedy mialem 9 latek. Teraz moja pasja jest modelowanie 3D glownie taboru kolejowego, obiektow statycznych
na potrzeby symulatora pojazdow szynowych MaSzyna 424, czasem tez jakies wizualizacje. Od kilku miesiecy siedzialo mi w glowie wymodelowanie czegos innego, czegos czego
jeszcze nie mielismy w maszynowych sceneriach. Poniewaz od jakiegos czasu powstaja scenerie realistyczne bazujace na zdjeciach satelitarnych
wlaczylem sie do pomocy przy tworzeniu linii l18 Kutno - Pila. Modeluje glownie obiekty w najblizszym sasiedztwie szlaku - budynki dworca, nastawnie, domy.
No coz, bywa ze czasem trzeba zrobic mala przerwe, odmozdzyc sie i tu wlasnie takim offtopowym, a jak najbarziej do wykorzystania w sceneriach obiektem
jest wlasnie maszt radiowy. Padlo na kultowe RCN w Konstantynowie :). Wczoraj zaczalem modelowac bazujac na rysunkach z dzialu <<Uklad Konstrukcyjny masztu>>
i efektem jest jeden z 3(?) typow segmentow masztu - segment z pomostem. Jako ze bardzo cenie sobie detal a blueprinty te nie sa w nie bogate
postanowilem przerwac prace (coby pozniej nan nowo nie robic) i wypytac sie Was o inne rysunki techniczne, zdjecia pogladowe szczegolow o ile takie istnieja.
Jeszcze raz witam goraco Wszystkich i zapraszam do dzielenia sie wiedza w zakresie konstrukcji masztu :).

[url]q.matinf.pl/646.png[/url]


6 gru 2012, o 18:16
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL