Teraz jest 29 mar 2024, o 06:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Witam 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 25 sty 2011, o 09:54
Posty: 10
Cytuj
Post Witam
Super że taka strona powstała.Autor odwalił naprawdę kawał dobrej roboty.Ja jakieś kilka miesięcy temu przypadkiem trafiłem na informacje dotyczące RCN i powiem że temat mnie zainteresował.Pamiętam że pierwsza informacja o maszcie w Gąbinie dotarła do mnie gdzieś tak pod koniec podstawówki(ok 98-99),ale wtedy mnie to jakoś wogóle nie interesowało-ot był maszt radiowy i się zawalił-sądziłem nawet że pewnie coś było sknocone w konstrukcji i tyle.Pamiętam jeszcze że gdzieś właśnie pod koniec lat 90-tych ukazał się w ,,Dzienniku Polskim" artykuł na całą stronę o wydarzeniach związanych z masztem,ale nic konkretnego nie powiem bo chyba tylko tak pobieżnie rzuciłem okiem i nie ma mowy żebym coś sobie przypomniał.Było tam coś że ktoś się wypowiadał że w momencie runięcia to jakby się ziemia zatrzęsła.O tym czym maszt był naprawdę dowiedziałem się dopiero niedawno.Może uda się kiedyś dotrzeć do tego artykułu.Oby nowych wiadomości było tu coraz więcej.


25 sty 2011, o 11:30
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL