Teraz jest 28 mar 2024, o 20:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Witam WSZYSTKICH 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 10:37
Posty: 10
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Łukasz a ty wypytujesz, a sam powiedz gdzie wtedy byłeś? Od tamtego czasy minęło chyba z 13-lat, amnezji jeszcze nie mam, ale nie przykuwało się uwagi kto był a kogo nie było, co kto robił i czym się zajmował, i co było a czego nie było!!!


14 wrz 2019, o 20:05
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 10:37
Posty: 10
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
nie przeglądałem całego FORUM bo może bym coś tam znalazł, albo bym i nie znalazł, zawsze jest łatwiej się zapytać ….


14 wrz 2019, o 20:07
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Pablos1975 napisał(a):
Łukasz a ty wypytujesz, a sam powiedz gdzie wtedy byłeś? Od tamtego czasy minęło chyba z 13-lat, amnezji jeszcze nie mam, ale nie przykuwało się uwagi kto był a kogo nie było, co kto robił i czym się zajmował, i co było a czego nie było!!!

To fakt - nie było mnie wtedy :(
Analizuję dokumentacje - pracownik ochrony niezły raport na Was wtedy napisał ....


Ostatnio edytowano 14 wrz 2019, o 22:00 przez Łukasz-O, łącznie edytowano 1 raz



14 wrz 2019, o 21:07
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 10:37
Posty: 10
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Co tam ciekawego napisali Ci Wielcy ochroniarze, ! musieli przecież coś nabazgrać, raport z dnia musiał być że coś się działo na terenie lub obok terenu, z tego byli rozliczani. Krzywdy nikt nikomu nie zrobił, zatem nikt z osób tam będących nie ma nic na sumieniu, a co oni tam nawypisywali to już wiesz ty i oni , zresztą jak chcesz to możesz mi na priv napisać i powiem ci czy faktycznie tak było jak napisali...


14 wrz 2019, o 21:37
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Pablos1975 napisał(a):
Co tam ciekawego napisali Ci Wielcy ochroniarze, ! musieli przecież coś nabazgrać, raport z dnia musiał być że coś się działo na terenie lub obok terenu, z tego byli rozliczani. Krzywdy nikt nikomu nie zrobił, zatem nikt z osób tam będących nie ma nic na sumieniu, a co oni tam nawypisywali to już wiesz ty i oni , zresztą jak chcesz to możesz mi na priv napisać i powiem ci czy faktycznie tak było jak napisali...

Zadzwoń do mnie to pogadamy - o tym i tamtym ....
Numer przesłałem na PW


14 wrz 2019, o 21:51
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 526
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Ano napisali. Chyba mam nawet gdzies ten wpis

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


19 wrz 2019, o 08:56
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 10:37
Posty: 10
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Ano słyszana jest, teraz w nocy to w Barcelonie można jedynkę złapać bez problemu, ale tylko w nocy, a w dzień to już we wschodnich Niemczech jest problem ze słyszalnością.


19 wrz 2019, o 09:48
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Witam i pozdrawiam. :)
Proszę nie porównywać Konstantynowa do Solca Kujawskiego, bo to i nie ten obiekt, nie te nadajniki, nie ta moc i nie ten maszt. Chodziło bardziej o to, aby w miarę poprawny był odbiór w Polsce, ale i z tym są problemy, zwłaszcza w dużych miastach. Konstantynów był jedyny, niepowtarzalny. Powaliła go, głupota jednych, niewiedza i brak dobrej woli drugich, i arogancja trzecich, którzy zapomnieli o tym, że wybory w 1989r, zmieniły obraz Polski, który był inny, gdy budowano Konstantynów.


21 wrz 2019, o 09:37
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 10:37
Posty: 10
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Tu Tadeusz masz racje. Powaliła go głupota, brak lojalności i niewiedza innych uniemożliwiła go odbudowanie... I jak to pewien klasyk powiedział , tu cytat " komuna go postawiła, a solidarność przewróciła ".


24 wrz 2019, o 00:30
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Witam WSZYSTKICH
Transformacja ustrojowa miała w tym swój udział. Nie wielu, zależało na tym, aby maszt odbudować, pomimo, że powstawały tam różnego rodzaju projekty nowego masztu oraz głupawe plany związane z jaką to mocą, będzie emitowany program. Stało się inaczej i nikt z ówczesnych decydentów, nie wylewał krokodylich łez, bo być może nawet nie wiedzieli o tym, co traci Polska Radiofonia, bo walka o stołki, zaćmiła im mózgi.


26 wrz 2019, o 12:54
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL