Teraz jest 28 mar 2024, o 11:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Czas się przywitać ;) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 11 sie 2019, o 11:28
Posty: 1
Lokalizacja: Sokółka
Cytuj
Post Czas się przywitać ;)
Witam Szanowne Forum ;)

Parę dni temu jakimś przypadkiem ujrzałem gdzieś w otchłani internetów zdjęcie przedstawiające zawalony maszt. Zacząłem z ciekawości drążyć temat. Takim oto sposobem kilka dni temu natrafiłem na Waszą stronę. Bardzo zaciekawiła mnie lektura. Drążyłem ją przez parę ładnych dni, codziennie wracając na tę stronę i codziennie dowiadując się coraz to ciekawszych opowieści.
Forum przejrzałem w około 90%, tak więc zapewne jeszcze czegoś ciekawego się dowiem i tutaj.

Nie jestem z zamiłowania czy chociażby miłośnikiem szeroko pojętej radiofonii. Jednak (z racji też i wieku) mam ogromny szacunek do czasów świetności PRL, jak też takich okazałych obiektów, jakim był maszt i cały obiekt w Konstantynowie.

Jakoś trudno mi było wyobrazić taką ogromną budowlę mierzącą 646 metrów. Więc aby mieć chociaż jako takie wyobrażenie, niezwłocznie udałem się w swoje rejony, gdzie stoi maszt o wysokości 331 metrów (Krynice koło Białegostoku). Niejednokrotnie przejeżdżając pobliską szosą główną nie zwracałem zbytniej uwagi na to. Jednak będąc już bliżej, uświadomiłem sobie dopiero, jak potężny był maszt w Konstantynowie. Szacunek dla budowniczych, jak też samej budowli.

Wiele ciekawych rzeczy dowiedziałem się czytając Forum. I mam nadzieję, że to nie koniec ;)

Pozdrawiam serdecznie :D


12 sie 2019, o 05:08
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 526
Cytuj
Post Re: Czas się przywitać ;)
Witamy

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


12 sie 2019, o 09:49
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 4 lip 2018, o 20:47
Posty: 56
Cytuj
Post Re: Czas się przywitać ;)
Cześć :)


13 sie 2019, o 00:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 282
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Czas się przywitać ;)
He, he. jak bym czytał siebie tylko z tą różnicą że kilkukrotnie cholera przez tyla lat maszt widziałem z bliska jak byłem młody.Tylko świadomość co widziałem i co to było i jaką przedstawiała wartość przyszła dopiero teraz w "tym" wieku.Dużo rzeczy ominęło mnie na tej stronie i na forum patrząc wstecz. Cześć :)


14 sie 2019, o 19:44
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL