Teraz jest 16 cze 2024, o 23:44

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie czytał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Pytania mało popularne - maszt. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2023, o 22:24
Posty: 61
Lokalizacja: Podlaska Lubelszczyzna.
Cytuj
Post Re: Pytania mało popularne - maszt.
No prefabrykat, a napis jest na tynku.

https://youtu.be/BDS92cLQaUk?si=ZQfo1QXMik-v56bB

W Szkaradzie taka sama przecież tylko większa.


19 maja 2024, o 09:56
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2511
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Pytania mało popularne - maszt.
Pod tą datą też są jakieś cyfry. Widać je dopiero po powiększeniu ekranu.

PS.
W Szkaradzie to jest wielki bydlak ;)


19 maja 2024, o 21:34
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 06:29
Posty: 589
Cytuj
Post Re: Pytania mało popularne - maszt.
Łukasz-O napisał(a):
........... Problem zgłaszałem parę lat temu ale nikomu to nie przeszkadza.

Nie moge tego pojąc że zapomniałes jak kilka lat temu nikt nie pisał na forum bo zamarło, kasowano hurtowo jego posty, sabotaż, wulgaryzmy itd. Finalnie strona upadła gorzej niż maszt. Zgliszcza miały zostać dla nowych Pasjonatów? Tego nie naprawia sie na pstryk. Forum dyskusyjne jest miejscem do dyskusji z użyciem słowa pisanego, załączone obrazki są uzupełnieniem postu. Jeśli potrzebna jest galeria zdjęć w HD, 4K, 8K to trzeba użyć zewnętrznych albumów. Odnosnie wrzucania fotek napisze osobno,


21 maja 2024, o 19:59
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2511
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Pytania mało popularne - maszt.
Dużo lepiej prowadzi się dyskusje, mogąc dodatkowo zobrazować dane zagadnienie. Zamieszczanie załączników o większych rozmiarach, a nawet krótkich filmików na wewnętrzny serwer strony jest obecnie standardem na forach.
Zamieszczanie załączników na własnych serwerach lub zewnętrznych galeriach, zawsze po czasie kończy się niedostępnością danego załącznika. Czytasz ciekawy temat, a załącznik dawno wyparował.
Chyba się wszyscy zgodzimy, że jest to bardzo wkurzające.

Nikt z nas nie marzy o rozmiarze 8K ale ten przysłowiowy 1/2Mb dla załącznika byłoby być może jakimś kompromisem?

Faktycznie pamięć chyba mnie zawodzi, bo nie przypominam sobie abym kasował coś na forum ogólnodostępnym, na czym by utracili zwykli użytkownicy. Owszem mogłem kasować rzeczy dublujące się.
Problem z losowym umieszczaniem się zdjęć lub ich późniejszą rotacją, zauważyłem i zgłaszałem w 2014r.

Jeśli jest problem z ilością zamieszczanych przeze mnie zdjęć w wątku kolejowym, wystarczy powiedzieć. Zdaję sobie sprawę, że to nie maszty i nie wszystkich interesuje. Rozumiem i nie będę miał żalu jak wątek zostanie usunięty na poczet miejsca dla spraw Konstantynowa.


22 maja 2024, o 21:55
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 06:29
Posty: 589
Cytuj
Post Re: Pytania mało popularne - maszt.
Od dawna coś nie działa? tak zrobili poprzednicy ale można zapomnieć co było, do dziś sprzątam aby forum sie nie rozkraczyło. reszta w temacie obok >> viewtopic.php?f=10&t=781


24 maja 2024, o 21:25
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2511
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Pytania mało popularne - maszt.
Zostawmy to co kiedyś było w spokoju. Nie wracajmy już do tego, skupmy się na teraźniejszości.
Nikt do Ciebie nie ma pretensji przecież. Dla mnie sprawy informatyczne są czarną magią dlatego czapka z głowy, że to jakoś ogarniasz domowym sposobem.


24 maja 2024, o 23:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL