Teraz jest 29 kwi 2024, o 06:57

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie czytał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 WRC w programie SONDA 
Autor Wiadomość
Cytuj
Post WRC w programie SONDA
Szanowni Panowie...
Po krótkiej drobnej awarii już w nowym dziale wracamy do tematu programu Sonda prowadzonej przez nieżyjących już znakomitych redaktorów telewizyjnych Panów Andrzeja Kurka i Zdzisława D. Kamińskiego.
Temat dotyczy oczywiście pobytu obu Panów w RCN Konstantynów, a co z tym jest związane wynikłych tematów pokrewnych poruszanych w programie oraz w naszym poawaryjnym temacie.
Jednocześnie zapraszam Naszego Kolegę Łukasza, do relacjonowania nam kolejnych odcinków, jak to robił w starym temacie z przed awarii.
Pozdrawiam
Sławek.


21 wrz 2011, o 22:17
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Niestety nie zapisałem tego wszystkiego i trudno mi będzie to teraz idealnie odtworzyć. Postaram się jednak co nieco wymyślić.
PS.
Niedługo kolejna rocznica wypadku. Oto, co podano w dzienniku TV w 1989r: Link


21 wrz 2011, o 23:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Może ktoś się orientuje mniej wiecej, kiedy była emisja odcinka Sondy, który nas interesuje. Tak jak obiecałem nagrywam wszystkie tak jak lecą. Nie mam tylko odcinków wrześniowych , nie było mnie w Polsce. Proszę o informację. :shock:


17 paź 2011, o 17:21
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Nic straconego Tadeuszu, wszystkie dotychczasowe odcinki, które emitowała i emituje TVP Historia można obejrzeć w internecie plus prawie 200 innych. Niestety nie pomogę, nie wiem kiedy w przeszłości był emitowany ten odcinek.


17 paź 2011, o 19:40
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 2 sie 2011, o 13:23
Posty: 38
Lokalizacja: Chełmża
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Z tego co ja pamiętam to Sonda leciała w czwartki. Oglądałem.


17 paź 2011, o 19:42
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Łukasz-O napisał(a):
Nic straconego Tadeuszu, wszystkie dotychczasowe odcinki, które emitowała i emituje TVP Historia można obejrzeć w internecie plus prawie 200 innych. Niestety nie pomogę, nie wiem kiedy w przeszłości był emitowany ten odcinek.


Tak jak napisałem, nagrywam wszystkie, a nóz się trafi tak jak w totka, o ile jeszcze istnieje ten odcinek, bo ktoś pisał ze został bezpowrotnie skasowany. A może pan Stanisław będzie coś wiedział, bo nie sądzę ażeby panowie redaktorzy Kurek i Kamiński, sami wjechali na maszt. A tak przy okazji może coś wiadomo o jakie rekordy chodziło pani redaktor Karolinie Rożek z Lata z Radiem, a które były bite na maszczie. Nie chdziała zdradzić słuchaczom 8 VIII 2011r. w rocznicę katastrofy. :o


18 paź 2011, o 14:41
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Coś z tym odcinkiem jest pokręcone. Pan Stanisław przecież tłumaczył że na maszt mogły wjechać maksymalnie 3 osoby. ... ;) :?


18 paź 2011, o 14:59
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Bartosz napisał(a):
Coś z tym odcinkiem jest pokręcone. Pan Stanisław przecież tłumaczył że na maszt mogły wjechać maksymalnie 3 osoby. ... ;) :?


Maksymalnie ale jednym kursem Bartoszu ;)
Dlatego trzeb było wykonywać kilka kursów aby wszystkie osoby zawieść lub przywieźć.
Tak samo było podczas wykonywania większych prac serwisowych na maszcie np. konserwacja odciągów itp. Oczywiście po każdym zjeździe obowiązkowo tankowanie ;) Bywały konserwacje, że pan Stanisław cały dzień jeździł z dołu na górę i odwrotnie. Na tym polegała wtedy jego praca.


18 paź 2011, o 16:28
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Tadekmaj napisał(a):
Łukasz-O napisał(a):

Tak jak napisałem, nagrywam wszystkie, a nóz się trafi tak jak w totka, o ile jeszcze istnieje ten odcinek, bo ktoś pisał ze został bezpowrotnie skasowany. A może pan Stanisław będzie coś wiedział, bo nie sądzę ażeby panowie redaktorzy Kurek i Kamiński, sami wjechali na maszt. A tak przy okazji może coś wiadomo o jakie rekordy chodziło pani redaktor Karolinie Rożek z Lata z Radiem, a które były bite na maszczie. Nie chdziała zdradzić słuchaczom 8 VIII 2011r. w rocznicę katastrofy. :o


Bardzo dobrze, że nagrywasz. Ja nie wierzę, że ten odcinek jest bo dawno by siedział już na YT ale wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować.
Pani Karolinie chodziło o mit który krąży w sieci od lat, a mianowicie o uprawianie stosunku płciowego na maszcie podczas przeglądu odciągów przez klub wysokościowy z Krakowa.
Zdradzę wcześniej to co miałem zamieścić w wywiadzie z p. Stanisławem. Otóż pamięta tylko jedną kobietę którą wiózł na górę a była nią redaktorka pewnego cyklu programów TV, wraz z kamerzystą. Także kolejny mit który można sobie wsadzić w .... (pupę). Co do Sondy, p. Stanisław woził też innych redaktorów i reporterów ale nie pamięta już czy to była Sonda czy nie.


18 paź 2011, o 23:01
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 27 gru 2011, o 18:36
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
http://www.tk.pl/sonda/wykaz/1989.htm
I pozycja. Odcinek pt. Jak po sznurku. Może to to.
Jak pamiętam wyczytałem, że ów odcinek leciał 87-88r.
Data mniej-więcej podobna. Tylko teraz istnieje pytanie: masztowi był poświęcony cały odcinek, czy fragment w odcinku o falach radiowych?
Pozdrawiam :)

edit: lub: http://www.tk.pl/sonda/wykaz/1988.htm
Odcinek nr 484 "Zamki na piasku".

edit2: Data nie pasuje, ale może to być odcinek nr 134 pt. Rura z 1981 roku. Z tego co wyczytałem na stronie ś.p. T. Pycia, odcinek został skasowany :x.
Szkoda... :?


Ostatnio edytowano 20 sty 2012, o 17:58 przez maciek, łącznie edytowano 1 raz



20 sty 2012, o 16:19
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL