Teraz jest 28 kwi 2024, o 20:27

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie czytał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 WRC w programie SONDA 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 10 cze 2012, o 17:14
Posty: 21
Lokalizacja: Opole - JO80XQ
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Chyba wsadzę kij w mrowisko, ale wydaje mi się, że z wizytą w RCN w Konstantynowie gościł prawdopodobnie w latach '80 program Kwant Romana Kanciruka.
Nie mogę sobie przypomnieć, czy to był "normalny" telewizyjny odcinek Kwantu, czy letnie Teleferie z Kwantem - raczej obstawiam to drugie. Były opowieści o tym, ile trwa wjazd na maszt, ile odchyla się się przy silnym wietrze szczyt masztu i wjazd windą.
Może to ktoś potwierdzić?


25 mar 2014, o 11:22
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2483
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
No przecież ten materiał jest dostępny od ładnych paru lat w sieci :lol:
Nawet u nas na stronie Kwant cz.1 itd...


25 mar 2014, o 12:26
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 10 cze 2012, o 17:14
Posty: 21
Lokalizacja: Opole - JO80XQ
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Ups... :D


25 mar 2014, o 14:17
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 sie 2011, o 10:17
Posty: 302
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
No nie powiem, faktycznie wsadziłeś kij w mrowisko :D


25 mar 2014, o 20:57
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 08:33
Posty: 3
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
Wiedzę ze temat jakiś czas temu upadł
Ale może kilka wyjaśnień
Nie ma obecnie żadnego odcinka SONDY z RCN Konstantynów czy kiedyś był taki odcinek nie wiem.
Pewnie najlepiej pytać pracowników.
Na pewno na YT jest fragment programu KWANT z Panem Romanem Kancirukiem i inż. Grzelakiem (taki cały blok składanka)
Ale jest Jeden Odcinek SONDY "Kontakt" gdzie jest on o już też nie istniejącym ś.p. Centrum Łączności w Psarach gdyż zostało ono skasowane bodaj w 2012r "bo podobno się nie opłacało". (a prawda taka że za bardzo konkurowało z 2ma taki jeszcze stacjami bodaj w Niemczech i UK) więc dostali prikaż KASUJEMY . A więc stacji satelitarnej już też nie posiadamy. To skrajnie smutne, ale czasem mi się wydaje że Panowie Kurek i Kamiński jak to widzą to się w grobie przewracają.
Ot taka nowoczesność Made in Poland


1 lip 2014, o 10:09
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 08:33
Posty: 3
Cytuj
Post Re: WRC w programie SONDA
A więc pomyliłem się tylko w dacie w 2010r
reszta jest prawdą
http://pl.wikipedia.org/wiki/Psary-K%C4%85ty
Pod względem precyzji oraz niezawodności działania instrumenty spełniały najwyższe światowe standardy[2]. W końcowym etapie działalności była to jedna z najnowocześniejszych stacji satelitarnych na świecie, w Europie uznawana za najnowocześniejszą obok podobnej jednostki w Niemczech i Anglii[potrzebne

Może off-topowo i w tym temacie ale jesteśmy technologiczną pustynią, za to TV będzie nam wciskać KIT że powstają "Centra technologiczne" Gdzie jest Budynek (zwany przeze mnie Lemingobudynkeim) Pracownik zwany Lemingiem i jego sprzęt zwany komputerem - laptop byle był klasy BUSISNES :) najlepiej trendy czyli Ultrabook (Lemingokomputer) ?
I oto nasza technologia.


1 lip 2014, o 10:20
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL