Teraz jest 26 kwi 2024, o 12:01

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie czytał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Dobre wieści 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Tadekmaj napisał(a):
Pozostaje tylko droga wzdłuż b. fidera, która wyłożona jest na całej długości, płytami betonowymi, ale i tak to duże ryzyko wjazdu tam, ciężkim sprzętem, ze względu na podmokły teren.

Parę lat temu rozkopana przez koparkę, obecnie zarośnięta drzewami i miejscami nawet nie przechodnia.


12 lut 2019, o 22:07
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Łukasz-O napisał(a):
Tadekmaj napisał(a):
Pozostaje tylko droga wzdłuż b. fidera, która wyłożona jest na całej długości, płytami betonowymi, ale i tak to duże ryzyko wjazdu tam, ciężkim sprzętem, ze względu na podmokły teren.

Parę lat temu rozkopana przez koparkę, obecnie zarośnięta drzewami i miejscami nawet nie przechodnia.

Dlatego cieszę się, że dane mi jeszcze było zobaczyć ten teren za dzieciaka w stanie dość przyzwoitym , gdzie teren radiostacji był regularnie koszony a z domku antenowego można było dostrzec w oddali zabudowania. Obecnie chaszcze nie po pas a po głowę. W wakacje bardzo ciężko znaleźć jakikolwiek fundament. Tak jak wspominał Łukasz rozkopana cała dróżka wzdłuż linii fiderowej i nie tylko. Ktoś nawet przewrócił słup latarni, żeby dobrać się do oprawki :lol: Praktycznie do każdej wieżyczki jest rowek. Ktoś musiał posiadać specjalistyczne mapy lub dobry wykrywacz :D 8-)


13 lut 2019, o 09:35
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Bartosz, w którym miejscu przewalili tą latarnie?
Obecnie do "masztu" najlepiej iść drogą wzdłuż płotu ale samochodem nie dojedzie. Leży pełno wiatrołomów.


13 lut 2019, o 16:18
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Jakieś 200m. od zabudowań w stronę masztu ;)


13 lut 2019, o 16:58
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Widocznie ktoś maił chrapkę na archaiczną oprawę ORZ-7 ;)


13 lut 2019, o 20:27
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.


14 lut 2019, o 18:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 289
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Ktoś coś wie więcej ?

https://www.facebook.com/radiostacjabab ... ment_reply


9 paź 2019, o 21:46
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
Ja nic na ten temat nie wiem.
Wiem natomiast, że część dokumentacji związanej z nadajnikiem i linią modulacyjną miał otrzymać kolega anodowy w celu jej opracowania.


9 paź 2019, o 22:59
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 289
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
myheaven napisał(a):


Wczoraj tak na szybko napisałem z linkiem.
Szkoda że tutaj nie pisze nikt takich informacji. Historia RCN Konstantynów ma swój dalszy ciąg w postaci już (z tego co widzę) legalnego ratowania z tego co zostało więc fajnie było by ciągnąć ten wątek tutaj na stronie. to takie moje trzy grosze ;). No chyba że nikt o niczym nie wie ;).


10 paź 2019, o 21:45
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Dobre wieści
myheaven napisał(a):
myheaven napisał(a):


Wczoraj tak na szybko napisałem z linkiem.
Szkoda że tutaj nie pisze nikt takich informacji. Historia RCN Konstantynów ma swój dalszy ciąg w postaci już (z tego co widzę) legalnego ratowania z tego co zostało więc fajnie było by ciągnąć ten wątek tutaj na stronie. to takie moje trzy grosze ;). No chyba że nikt o niczym nie wie ;).

Oczywiście, że temat jest wart nagłośnienia, szczególnie że wielu z nas nie korzysta z FB i nie śledzi poczynać ludzi z Babic. Ja nie śledzę i dopiero dzięki Tobie dowiedziałem się o zamieszczonym newsie.
Jak widać nasze serwisy nie współpracują ze sobą tak jakby się mogło wydawać. Oczywiście życzę chłopakom z Babic jak najlepiej. Każdy kto usiłuje ocalić od zapomnienia cokolwiek związanego z Konstantynowem zasługuje na brawa i uznanie.
Mnie zaskoczyło jedynie zdjęcie dokumentacji. Nie wiem skąd ją mają - może zdobyli własnymi kanałami? Na pewno jedno jest pewne, do nas nie wpłynęło żadne pismo na oficjalną skrzynkę RCN Konstantynów z prośbą o jej udostępnienie, czy wypożyczenie. Wielu ludzi pisze, a to czy mogą schemat, czy jakąś fotkę na stronę - nigdy nie robiliśmy żadnych problemów, nawet jeśli chodziło o zbiory niepublikowane u nas. Co się stało teraz? Nie wiem :roll:
Jestem dobrej myśli i wierzę, że wszystko się pozytywnie wyjaśni.


10 paź 2019, o 23:33
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL