Teraz jest 29 mar 2024, o 11:43

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - tym samym unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie szukał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 4 cze 2012, o 11:02
Posty: 6
Cytuj
Post Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Może kogoś zainteresuje ;)

https://www.youtube.com/watch?v=ou-rjI1LKVU

Pozdr.


25 gru 2019, o 19:36
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 282
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
BNT. Czasami oglądałem jego włażenia na youtube bo właził na ciekawe obiekty ale tu się nie popisał bo nawet nie wiedział jak wynika na filmie co to za miejsce i gdzie włazi. Ogólnie rzecz biorąc jak dla mnie następna profanacja Konstantynowa bo przynajmniej skoro już to upublicznia mógłby z szacunkiem podejść do tego miejsca i przynajmniej trochę o tym miejscu opowiedzieć.


25 gru 2019, o 20:40
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Nie wiem w czym problem - jaka profanacja znowu, czego? Fajnie, że powiesił ozdoby świąteczne. Banot nie uprawia typowego urbekxu - nie ta liga. Człowiek wspiął się już na tyle obiektów wysokościowych, że trudno od niego wymagać znajomości historii każdego z nich. Jego cel, to pokazanie techniki wspinaczki i problemów z tym związanych, a nie samej historii obiektu. Dla mnie za samo zdobycie Marriotta w Warszawie jest wielki - a to tylko kilka procent jego sukcesów. Taka wieża w Konstantynowie to pikuś dla nas, a co dopiero dla niego.
Jedynie z czym się nie zgodzę to z narzekaniem o średnice kosza ochronnego. Takie kiedyś były normy i wcale nie przeszkadza jego średnica w dotarciu na górę. Banot ciągną za sobą na linie pakunek i to mu przeszkadzało. Nie zwrócił natomiast uwagi na prawdziwy problem (bo nie schodził pieszo) - mianowicie na zbieganie się stopni drabiny z belkami nośnymi. Jest kilka takich miejsc, co przy schodzeniu tego nie widać i można w chwili nieuwagi zjechać na dół :(

PS
Ciekawi mnie wlepka na oprawie przeszkodowej. Niestety nie ma zbliżenia i nie wiadomo kto naklejkę przykleił. Na wiosnę trzeba to sprawdzić :)

PS. 2
Szkoda, że Banot się z nami nie skontaktował...


25 gru 2019, o 23:36
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 282
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Z tą profanacją może przesadziłem, przepraszam . Też zwróciła moją uwagę wlepa na oprawie przeszkodowej na filmie. W sierpniu jeszcze jej nie było.


Załączniki:
Lampa 2.JPG
Lampa 2.JPG [ 7.73 MiB | Przeglądane 8467 razy ]
Lampa 1.JPG
Lampa 1.JPG [ 4.72 MiB | Przeglądane 8467 razy ]
26 gru 2019, o 13:27
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Tylko byłem ciekawy co ta profanacja znaczy ;)
Osobiście uważam, że obiekt sprofanowali inni ludzie. Po cichu, po nocy i ukraść jak najwięcej. Banot i inne różne urbeksy nie niszczą i nie kradną. Oby tylko tacy Konstantynów zwiedzali.
Ostatnio tym ostatnim nie było dane pochodzić nawet po terenie, nie wspominając o wejściu na wieżę LR. Jedynie co chciałbym dodać - to: "Zapomniał wół jak cielęciem był". I w żadnym przypadku nie tyczy się to akurat do Ciebie.


28 gru 2019, o 02:33
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 526
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Ja też to przemilcze :)

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


30 gru 2019, o 06:28
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 489
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Swoją drogą ostatnio natrafiłem na terenie na gościa, który podawał się za adminisrtratora z gminy Gąbin. Zdziwił się, jak okazało się, że wiem kto jest właścicielem obiektu i szybko opuścił teren, nie przyznając się do blefu. Po czasie okazało się, że jest to osoba która ostatecznie poznała mnie :lol: Po prostu trafił na zła osobę w złym miejscu i czasie 8-) :twisted:


30 gru 2019, o 14:03
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
RON Leszczynka wpisany już jest na listę obiektów opuszczonych, wobec tego, czy RON Konstantynów, kwalifikuje się już aby i ten obiekt wpisać na taką listę. To co zrobiono z tym obiektem w ostatnim czasie, myślę, że pora się zastanowić nad tym. Jest to pytanie, skierowane do tych, co penetrują to, co jeszcze tam pozostało.


2 sty 2020, o 22:13
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
Tadekmaj napisał(a):
RON Leszczynka wpisany już jest na listę obiektów opuszczonych

RON Leszczynka została przejęta przez Lasy Państwowe, które od dwóch lat wycinają tam potajemnie wielkie połacie drzew. Zapewne za jakiś czas teren sprzedadzą pod zabudowę leśną jednorodzinną a`la Magdalenka.


2 sty 2020, o 23:45
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ot taki ciekawy filmik wrzucony ostatnio do sieci :)
A czy to samo, czeka też RON. Konstantynów. Leszczynka ma lepszą lokalizację a Konstantynów, jest po prostu, nikomu nie potrzebny, bo przez blisko 30 lat, nie uczyniono nic, aby w inny sposób wykorzystać ten obiekt a sprzedaż jest w tej chwili, mało realna, po tym, co tam uczyniono.


3 sty 2020, o 08:59
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL