Teraz jest 5 maja 2024, o 11:27

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie czytał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Co zrobić z byłym RCN ? 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
A pro po tego koncertu. ON się nie odbył... To ściema, ktoś ma wielką fantazję i wiedzę z geografii :P bo dobrze zna nazwy okolicznych wsi.Gąbin Lwówek Pacyna. Gdyby ten festiwal się odbył, ludzie w okolicy przynajmniej kilkunastu kilometrów wiedzieli o nim. No chyba,że muzyka tak cicho grała, laser był tak słaby i te oświetlenie tak lipne, że nie zobaczyli tego ludzie mieszkający w Topólnie, Lipińskich i Lwówku :lol: .


12 gru 2011, o 17:23
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Koledzy soundsystem i żarówka_1234 przeczytajcie ten temat w całości , na stronie 2 pisałem o tym .
Pomysł sprzed 2-3 lat , na początku tego roku dotarłem do samego dyrektora . Otrzymałem nawet mailem materiał informacyjny dotyczący warunków jakie musi spełniać potencjalny oferent , jakie dokumenty przedstawić itp. oraz druk klauzuli pufności itd.
Jednym z głównych powodów jest to , że RCN nie podlega bezpośrednio pod departament zarządzania nieruchomościami TP , a pod departament administracji TP , czyli o wszystkim decyduje najwyższy szczebel .
Moja prośba jest następująca ! Nie kombinujcie nic "na wariata" bo po pierwsze nic nie zdziałacie , a po drugie narobicie więcej szkody niż pożytku !


12 gru 2011, o 17:44
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 sie 2011, o 10:17
Posty: 302
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Sam uważam że pomysł słaby, i tak szczerze mówiąc już nie widzę żadnych pomysłów na wejście do budynków. No jest jeszcze jeden (też podany gdzieś na tym forum), zatrudnienie się w firmie ochraniającej obiekt. Albo przekupić ochroniarza, co było już praktykowane przez niejednego i zawsze kończyło się niepowodzeniem.
Można jeszcze włamać się do budynków, ale myślę że dopóki dyżuruje non stop jakiś ochroniarz nikt do takiego czegoś się nie posunie :)
A z takich normalnych sposobów to nie wiem czy jakiś istnieje. Jedynie co to przyszły właściciel pozwoli może nam tam wejść.

Robert, mógłbyś napisać co jest w tej klauzuli poufności?


12 gru 2011, o 20:05
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Wątpię czy będzie jeszcze przyszły właściciel. Jak miałbym mieć tyle pieniędzy i tak bym tego nie kupił. Wolał bym nowe pobudować. :P Prędzej to się rozleci. :cry: Ale bądźby dobrej myśli, cuda się zdarzają. :D


12 gru 2011, o 21:31
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 sie 2011, o 10:17
Posty: 302
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Dlatego jest problem, aby to sprzedać. A ewentualny przyszły właściciel i tak wyburzył by pewnie to co jest obecnie, i postawił tam coś innego. Tylko pytanie co? Przemysłu tam praktycznie nie ma, dopiero w Płocku lub Sochaczewie coś jest, żadna fabryka nie miała by tam sensu, magazyny to samo. Nadaje się to najlepiej na radiowy ośrodek. Jednak jaki by on nie był, mamy już Raszyn, który w zupełności wystarcza.


13 gru 2011, o 15:50
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Ale jest również kolejne pytanie? Po co miałby kupować by wyburzyć ? ;)


13 gru 2011, o 16:22
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
zarowka_1234 napisał(a):
Jednak jaki by on nie był, mamy już Raszyn, który w zupełności wystarcza.


Chyba raczej Solec Kujawski. Konstantynowa raczej też nie kupi żaden developer, chyba, że z myślą na działki
rekreacyjne, bo okolica przepiękna, blisko do Miałkówka i na Koszelówkę.

A tak a pro po, dziś jest pewna charakterystyczna 30 rocznica.
Poprośmy więc Roberta, aby uchylił chociaż w niewielkim stopniu rombek tajemnicy z tamtego dnia.
Konstantynów, jako jedyna radiostacja w Polsce podjął wtedy nieprzerwalną pracę.

Pozdrawiam
-Sławek-
P.S. Nie sugerujmy się fantazjami z tamtego dnia opisanymi na rp.


13 gru 2011, o 16:43
Ekspert

Dołączył(a): 8 sie 2011, o 10:17
Posty: 302
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Nie Solec tylko Raszyn. Miałem na myśli radio UKF i telewizję. Na jakąkolwiek emisję fali długiej z Konstantynowa nie mamy co liczyć. Gdyby Raszyna nie było, to Konstantynów idealnie nadawał by się do nadawania radia UKF i telewizji. Jeszcze lepiej nadawał się do 225kHz.
A co do Solca to może i wystarcza, ale na pewno nie w zupełności.


15 gru 2011, o 17:11
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Wiecie co... tak mi się dzisiaj przyśniło w nocy i to nie głupi pomysł ;) Śniło mi się ,że na terenie w Konstantynowie powstała stadnina i nauka jazdy konno. Garaże w Konstantynowie służyły jako stodoła na siano a przy podstacji trakcyjnej był dobudowany budynek dla koni. Na terenie wszystkie drzewa i krzaki zostały wycięte i dobudowany został hotel i bar i oczywiście budynek główny i fundamenty na polu masztowym zostały wystawione jako atrakcja zwiedzających i uczniów jazdy konnej. I jeszcze moją uwagę podczas snu przyciągnęła bardzo mocno migająca lampa na szczycie wieży radiolinii.


Rozmawiałem dzisiaj na ten temat z tatą to tak prawdę mówiąc byłby to bardzo dobry pomysł , bo w okolicy nie ma takiej szkółki, a Konstantynów jest wyjątkowo urokliwym miejscem , tylko ,żeby trochę krzaków wyciąć ;)


16 mar 2013, o 18:24
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2485
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Podatek od gruntu oraz koszty eksploatacji tudzież czynszu, raczej wykończą finansowo taką stadninę.


16 mar 2013, o 23:19
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL