Teraz jest 20 maja 2024, o 19:12

Regulamin działu


ZANIM URUCHOMISZ NOWY TEMAT, POPATRZ CZY PODOBNY JUŻ ISTNIEJE - unikasz długiego tasiemca którego nikt nie będzie czytał



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Co zrobić z byłym RCN ? 
Autor Wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Tadekmaj napisał(a):
Jeżeli założenie Stowarzyszenia Miłośników Najwyższego Masztu Radiowego Na Świecie, pozwoliło by na lepszy partnerski kontakt z obecnymi decydentami Konstantynowa, to ja osobiście jestem za. Deklaruję przystąpienie do takiego stowarzyszenia i prosiłbym o konkrety, jak taka organizacja miała by działać.


Raczej nie partnerski , ale z pewnością skuteczniejszy kontakt , i ewentualna siła przebicia . Precyzyjnie to określił TAN cytuję " Zawsze można im wtedy napsuć trochę dobrego samopoczucia". I o to chodzi , bo jak już dawno zauważyliście indywidualne negocjacje z tym tworem są bezsensowne .
Stowarzyszenie da nam osobowość prawną , a to już nie jest amatorszczyzna , której z wiadomym skutkiem podejmowało się kilka osób .
Trochę przestudiowałem przepisy , tak jak napisał Łukasz minimum 15 członków , z pośród których należy powołać komitet założycielski , uchwalić statut , ewentualnie wybrać zarząd . Trochę papierów ... formularzy , i rejestracja w KRS .
Na tą chwilę mamy 6 potencjalnych członków :
-Łukasz
-Sławek
-TAN
-Tadek
-Ja
-Mój syn
Brakuje 9 osób , ale może dzięki forum uda się dotrzeć do innych zainteresowanych .


11 kwi 2011, o 09:06
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Witam.
Dla Stowarzyszenia, oprócz Członków, trzeba napisać "Mądry" Statut oraz powołać Zarząd.
Stowarzyszenie może też powołać Fundację.
Wszystko zaczyna się od małych kroczków, ale zbiegiem czasu może stać się
dość dużą instytucją z Bardzo ogromna siłą przebicia /i tu naprawdę nie przesadzam/.
Stowarzyszenie może także pomgać ludziom. Wszystko zależy od tego co będzie zapisane w Statucie.
Jednak na początek PANOWIE, powinniśmy się poznać w realu.
Przy Stowarzyszeniu musi być 100% zgodnośc między nami. Inaczej d..... . Wszystko musi być wzajemnie przemyślane.
Żadnej rutyny i pochopności i działań na własną rękę.
Jak razem to razem /jeden za wszystkich-wszyscy za jednego/.
Stowarzyszenie = Jedność w Każdym Calu - Jeden wielokomórkowy organizm.
Zdaję sobie sprawę, że są to piękne słowa, ale tylko w kupie siła.
INACZEJ - POLEGNIEMY, całe stowarzyszenie można będzie o d...... potłuc.
Pozdrawiam WSZYSTKICH...
Sławek.
P.S. Na początek strona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


12 kwi 2011, o 16:11
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Mam nadzieję że inicjatywa ta nie umrze śmiercią naturalną i niebawem dowiemy się czegoś więcej a przede wszystkim jaki cel chcemy osiągnąć, aby przekonać do niej szersze grono ludzi nie tylko miłośników tej najwyższej budowli. :roll:


22 kwi 2011, o 09:48
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Były RCN został nawet raz wykorzystany jako miejsce imprezy - http://gtmf.ga.funpic.de/gabin_tower_me ... stival.htm
Może stamtąd wzięły się żarówki znalezione w rowie? (Nie pamiętam już w jakim wątku o tym wspomniano, ale widziałem zdjęcie ze starymi żarówkami w "gnojówce" :))


24 maja 2011, o 12:40
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
giezet napisał(a):
Były RCN został nawet raz wykorzystany jako miejsce imprezy - http://gtmf.ga.funpic.de/gabin_tower_me ... stival.htm
Może stamtąd wzięły się żarówki znalezione w rowie? (Nie pamiętam już w jakim wątku o tym wspomniano, ale widziałem zdjęcie ze starymi żarówkami w "gnojówce" :))


Co to był za festiwal. Pierwszy raz "słyszę" ??????
A wogóle, to jak dostali pozwolenie od Emitela ??????
Sławek


7 sie 2011, o 15:51
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2011, o 15:49
Posty: 131
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Witam.

Slawek napisał(a):
giezet napisał(a):
Były RCN został nawet raz wykorzystany jako miejsce imprezy - http://gtmf.ga.funpic.de/gabin_tower_me ... stival.htm
Może stamtąd wzięły się żarówki znalezione w rowie? (Nie pamiętam już w jakim wątku o tym wspomniano, ale widziałem zdjęcie ze starymi żarówkami w "gnojówce" :))


Co to był za festiwal. Pierwszy raz "słyszę" ??????
A wogóle, to jak dostali pozwolenie od Emitela ??????
Sławek


I dlaczego masztowcow tam nie bylo ?
W tlumie mozna wie wiele "pozwiedzac" :)

Pzdr
Tomasz


7 sie 2011, o 20:08
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
To ściema ;) . Nawet mapka się nie zgadza . Gość ma najwyraźniej fantazję .


7 sie 2011, o 20:08
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 527
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Panowie. Moze podamy sie jako potencialni kupcy tego osrodka. No a kota w worku sie nie kupuje wiec wszystko mozna spokojnie bedzie zobaczyc. Ktos chetny?

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


11 gru 2011, o 19:13
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
soundsystem napisał(a):
Panowie. Moze podamy sie jako potencialni kupcy tego osrodka. No a kota w worku sie nie kupuje wiec wszystko mozna spokojnie bedzie zobaczyc. Ktos chetny?


Podobny przypadek już rozważaliśmy.
Może jak któryś z Nas w totolotka wygra, zafunduje reszcie stałą siedzibę do spotkań i dyskusji.
Prawdopodobieństwo raczej niewielkie, ale przynajmniej ochroniłoby się nadajniki dla potomnych, albo chociaż to co z nich zostało :cry: .
Acz kto wie ...
Pozdrawiam
-Sławek-
P.S. Wrócę jeszcze do tego, http://gtmf.ga.funpic.de/gabin_tower_me ... stival.htm
Tej fantazji to naprawdę należy pozazdrościć, ale jak każda fantazja ma gdzieś swój początek i jakąś tam przyczynę oraz cel.
Powiem szczerze, że rozmach tej fantazji wręcz mnie poraża, szczególnie zamieszczone zdjęcia, które oprócz pierwszego mają się do czegoś zupełnie
odmiennego łącznie z mapką.


12 gru 2011, o 01:17
Ekspert

Dołączył(a): 8 sie 2011, o 10:17
Posty: 302
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Co zrobić z byłym RCN ?
Sławek, koledze soundsystem nie chodziło o kupienie RCN, lecz o podanie się jako potencjalny kupiec tej nieruchomości. Wtedy zapewne pozwolili by wejść, zobaczyć budynki, obejrzeć co tam jest, itd. A i zdjęcia pewnie pozwoliliby zrobić (po to by pokazać wspólnikowi :)).
Wg mnie zwykłej osobie się to nie uda, trzeba by się podać za jakąś firmę.

Nikt tu nie mówi o żadnym kupnie.


12 gru 2011, o 17:05
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL