Teraz jest 29 mar 2024, o 07:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Ciekawostki 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 526
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
To pole jest poza terenem ośrodka. Z resztą widoczny las też jest wycinany obecnie

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


26 mar 2017, o 01:57
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 9 mar 2012, o 12:06
Posty: 10
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Nie wiem czy była już umieszczana ta strona o Konstantynowie:http://www.radiopolska.pl/90lat/maszt-w-konstantynowie/filomena-grodzicka-o-uzgadnianiu-dlugofalowego-gabina
Jest tam kilka innych ciekawych informacji o maszcie.


13 cze 2017, o 20:50
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 06:29
Posty: 575
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
zapomniane fale średnie, już całkiem odeszły w niebyt i nie wiedzą co to jest. Czy nie potrzeba jakiejs przystawki do ich odbioru na srajtfoniku?. Na stronie "inne radiostacje" dałem troche informacji. To ukłon i szacunek do tego co było kiedyś. To już koniec epoki kiedy nadawali a Ty słuchałes, dziś sam możesz nadawać w internecie i to nawet telewizyjnie ale jak go wyłączą to nie masz nic. Wystarczy że BTS straci zasilanie i jesteś........ Tylko u nas, nie znajdziesz tego nigdzie - pełny wykaz tego co mieliśmy przyznane. Wiele lokalizacji wykorzystywała współczesnie spółka radio am.


6 wrz 2020, o 16:26
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
anodowy napisał(a):
zapomniane fale średnie, już całkiem odeszły w niebyt i nie wiedzą co to jest. Czy nie potrzeba jakiejs przystawki do ich odbioru na srajtfoniku?. Na stronie "inne radiostacje" dałem troche informacji. To ukłon i szacunek do tego co było kiedyś. To już koniec epoki kiedy nadawali a Ty słuchałes, dziś sam możesz nadawać w internecie i to nawet telewizyjnie ale jak go wyłączą to nie masz nic. Wystarczy że BTS straci zasilanie i jesteś........ Tylko u nas, nie znajdziesz tego nigdzie - pełny wykaz tego co mieliśmy przyznane. Wiele lokalizacji wykorzystywała współczesnie spółka radio am.


Zastanawia mnie dlaczego jedyna Leszczynka została zastąpiona kryptonimem R21?
Link (na samym dole strony).


6 wrz 2020, o 16:49
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL