Teraz jest 10 maja 2024, o 10:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
 Ciekawostki 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Wiem wiem że niektóre są dziwne i często okazują się nieprawdą lecz ja wam daje je do skomentowania i do zobaczenia jakie ciekawostki chodzą w pobliskich wsiach. ;) :)


13 lip 2011, o 08:19
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
I to dzięki takim ciekawostkom między innymi, maszt nie został odbudowany. :evil:


13 lip 2011, o 09:49
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Masz racje Tadku tylko dzięki tym ciekawostką. ;) Niestety


13 lip 2011, o 13:22
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Witam!. Mam jeszcze jedną małą ciekawostkę. Dzisiaj będąc w Konstantynowie zobaczyłem na znaku zakazu wjazdu napis: :D
RCN
646,38
Duma Narodu
08.08.2011
18:00

Czy to wy napisaliście? :?:


21 sie 2011, o 21:40
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Absolutnie NIE ! Mógł byś zrobić fotkę przy okazji ?


21 sie 2011, o 21:47
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Bartosz napisał(a):
Witam!. Mam jeszcze jedną małą ciekawostkę. Dzisiaj będąc w Konstantynowie zobaczyłem na znaku zakazu wjazdu napis: :D
RCN
646,38
Duma Narodu
08.08.2011
18:00

Czy to wy napisaliście? :?:


Masztu nie ma, cuda dalej wystepują.
Teraz wiem, że te wszystkie cuda co tam występują i występowały, żadnego związku z masztem nie mają.
Pewnie napisał to jakiś duch, którego ponoć mogła zabić wieża, pewnie przy krzyżu kręci się ich cała masa. :D
Mnie na szczęście tam nie było.
Sławek.
P.S. Bartoszu, absolutnie tego nie ruszaj - to może być prowokacja na odpowiedź Waszej wizyty.


Ostatnio edytowano 21 sie 2011, o 22:14 przez Slawek, łącznie edytowano 1 raz



21 sie 2011, o 22:02
Zgłoś post
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Slawek napisał(a):
Bartosz napisał(a):
Witam!. Mam jeszcze jedną małą ciekawostkę. Dzisiaj będąc w Konstantynowie zobaczyłem na znaku zakazu wjazdu napis: :D
RCN
646,38
Duma Narodu
08.08.2011
18:00

Czy to wy napisaliście? :?:


Masztu nie ma, cuda dalej wystepują.
Teraz wiem, że te wszystkie cuda co tam występują i występowały, żadnegp związku z masztem nie mają.
Pewnie napisał to jakiś duch, którego ponoć mogła zabić wieża.
Mnie na szczęście tam nie było.
Sławek.
P.S. Bartoszu, zobacz czym to jest napisane i spróbuj zmazać, bo podejrzewam, że ta "Duma Narodu" może być przez okolicznych mieszkańców odwrotnie odebrana. Chyba, że jest to prowokacja - wtedy absolutnie nie ruszaj.



Masz rację Sławku ! Prawdopodobnie jakiś duch w wyniku zakłócenia kontinuum czasoprzestrzeni został przeniesiony do lat obecnych ! I zdziwko !
20-cia lat minęło , masztu nie ma ! A ludziska umierają ;) .


21 sie 2011, o 22:14
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Niedługo gdy tam pojadę to zrobię temu zdjęcie (Jeśli tego ktoś nie zetrze). To jest napisane czarnym mazakiem. Moim zdaniem ta "Duma Narodu" to nie jest żadna prowokacja. Ludzie w okolicznych wsiach po latach powoli przekonują się ,że maszt nie szkodził aż tak bardzo. :?
PS. Już po udzielonym wywiadzie pan odpowiedział mi ,że teraz powoli zaczął się przekonywać że jednak to nie maszt zabijał ludzi. :shock: ( o kilkanaście lat za późno.) :(


21 sie 2011, o 22:21
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
roberto napisał(a):
Masz rację Sławku ! Prawdopodobnie jakiś duch w wyniku zakłócenia kontinuum czasoprzestrzeni został przeniesiony do lat obecnych ! I zdziwko !
20-cia lat minęło , masztu nie ma ! A ludziska umierają ;) .


Możemy wywnioskować jedno. Jeżeli zrobił to miejscowy, bo Was widział, to jego podłość na ten obiekt nie zna granic.
Ale nie zabije, go teraz domniemana wieża, tylko jego własna osbowość. A może tym ludziom ta wieża tak naświetliła oczy, że widzą ją nawet dzisiaj :?:
Czyli jest też duch masztu, który góruje nad Konstantynowem i Topólnem. :lol:, tak jak pisze Robert kontinuum czasoprzestrzeni zostało w tym miejscu zakłócone, szczególnie w głowach niektórych mieszkańców.
Sławek.
P.S. Przepraszam Roberta, że zmieniłem trochę swój post. Nie wiedziałem, że mnie Cytuje. :oops:


Ostatnio edytowano 21 sie 2011, o 22:44 przez Slawek, łącznie edytowano 2 razy



21 sie 2011, o 22:28
Zgłoś post
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Ciekawostki
Nie wiem a może spotkanie przy wieży miała jakaś inna grupa miłośników masztu. Może nawet z Topólna Kto wie czy nie stworzyli .:lol: .


21 sie 2011, o 22:33
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL