Teraz jest 29 kwi 2024, o 18:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Wiersz o maszcie który sam napisałem - Bartosz 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Wiersz o maszcie który sam napisałem - Bartosz
Maszt radiowy.
Ale co , co się stało ludzi z domów wyganiano. Gdzie , gdzie , gdzie i kiedy? Czyżby przez budowę wieży? Rano części przywieziono a zbędne budynki rozwalono. Najpierw maszt radio linii zbudowano. Potem budynki stacyjne rozbudowano. Budowali to aż dwa lata. , nareszcie nadszedł czas na rewolucję na skalę świata. Najpierw fundamenty aż nareszcie pierwsze segmenty. Pierwszy, drugi, trzeci , czwarty aż tu wreszcie ... to nie żarty. Mostostal Zabrze pełną parą. Maszyna wciąga a ludzie doczepiają. Pierwszy dzień, drugi dzień, trzeci dzień aż tu nagle... to nie sen. Światowy rekord został pobity. Sześciuset czterdziesto sześciu metrowy maszt pobudowali. Gdzie w Ameryce nie w Polsce w małym Gąbinie. Aż nareszcie trzydziesty lipca. Oficjalne otwarcie nowej anteny, radiowej stacji. Ludzie szaleją na widok tej kolosalnej radiostacji. I tak stał olbrzym przez 17 lat aż w dziewięćdziesiątym pierwszym padł. Zwinął się jak rzucona lina, ale kogo to była wina? Potem chcieli go odbudować , lecz okoliczna ludność zaczęła głośno protestować. Rekord Guinessa padł i już nie wstanie. Polska pokazała swoją klasę, swoją stronę o wykłócanie . Teraz tylko serce masztu zostało oraz kilka budynków które przez kilka lat będzie jeszcze stało.
Bartosz


24 lip 2011, o 15:01
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wiersz o maszcie który sam napisałem - Bartosz
Jestem pod wrażeniem. :shock:


25 lip 2011, o 08:53
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL