Teraz jest 29 kwi 2024, o 22:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa. 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Wywiad z mieszkańcem Topólna.
Czy spotkał się pan ze zjawiskiem grania masztu podczas burzy.?
- Tak, Tak często było słychać.
Czy słyszał pan o głębokich piwnicach pod budynkiem głównym.
- A kto wie co się tam znajduje.?
Czy spotkał się pan z jakimś innym zjawiskiem dotyczącym masztu.
- Nie,nie żadnej dziwnej rzeczy nie zauważyłem.
Czy pan był za czy przeciw odbudowie masztu?
- No wiesz tutaj każdy był przeciw lecz ludzie umierali i nadal umierają, teraz trochę szkoda.
Dziękuję za wywiad.
- Ja również.
Chciałbym byście mi pomogli i napisali w tym temacie pytania jakie mógłbym zadawać okolicznym mieszkańcom.


21 sie 2011, o 21:28
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Bartoszu jestem w posiadaniu ponad 30-to minutowego filmu , "nakręconego" przez jednego z pracowników radiostacji podczas protestu w dniu 01.06.1992r.
Głowę daję , że rozpoznasz wielu swoich sąsiadów . Na dniach wrzucę to na jakiś serwer .
Włos na głowie się jeży ! Jedna wielka awantura !
Jakiś oszołom porównywał nawet RCN z obozem w Oświęcimiu , nawiązywał do Smoleńska i Katynia !
Po 20-tu latach widać przyszło otrzeźwienie , ludzie jak umierali , tak umierają , a strumień gotówki nie płynie , i to pewnie boli najbardziej !


21 sie 2011, o 22:04
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
No wiesz Robercie kilka osób to na pewno poznam :? . Tak ta gotówka. Ludzie w okolicy tłumaczą ,że jakby maszt do tej pory stał to Konstantynów byłby tylko dzielnicą Gąbina. :D A masz Robercie może jakieś pytania które mógłbym zadać ludziom w sąsiednich wioskach? :?:


21 sie 2011, o 22:13
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Witam. Możecie w tym dziale pomagać mi w pytaniach do ludzi z Topólna czy innych wiosek, ponieważ ja ich dużo nie mam. :D Im więcej pytań tym efektowniejszy wywiad. :D
pozdrawiam: Bartosz


22 sie 2011, o 08:06
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Ja mam pytanie natury finansowej. Nie wiem czy ci odpowiedzą. Czy prawdą jest że okoliczna ludność wyraziła by zgodę na odbudowę masztu w zamian za wypłacenie sporej sumy pieniędzy proporcjonalnie do ilości osób w rodzinie i że w związku z tym kwestie zdrowotne zeszłyby na dalszy plan. Wiem że TPSA. nie zgodziła się na to co w efekcie przesądziło o losie radiostacji i jeszcze bardziej zaogniło protest. :?:


22 sie 2011, o 08:17
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Dzięki Tadeuszu. To pytanie będę zadawał każdemu z ludzi. Zobaczymy co z tego wyniknie :D


22 sie 2011, o 08:20
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Tadekmaj napisał(a):
Ja mam pytanie natury finansowej. Nie wiem czy ci odpowiedzą. Czy prawdą jest że okoliczna ludność wyraziła by zgodę na odbudowę masztu w zamian za wypłacenie sporej sumy pieniędzy proporcjonalnie do ilości osób w rodzinie i że w związku z tym kwestie zdrowotne zeszłyby na dalszy plan. Wiem że TPSA. nie zgodziła się na to co w efekcie przesądziło o losie radiostacji i jeszcze bardziej zaogniło protest. :?:


Drogi Tadku. Wydaję mi się, że te pytanie jest nie na miejscu, aby zadawał je Bartosz. Tego typu pytania powinna zadawać osoba dorosła.
Bartosz jest jeszcze bardzo młodym człowiekiem i ma całe życie przed sobą do dyskusji strykte politycznych. Natomiast teraz wydaje mi się, że jest to dla niego bardzo, bardzo, przedwczesne.
Tak więc Bartoszu, nie zadawaj tego pytania. Może wyniknąć z tego solidna awantura, na Twoją niekorzyść Bartoszu.
Sławek.


22 sie 2011, o 09:59
Zgłoś post
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Slawek napisał(a):
Tadekmaj napisał(a):
Ja mam pytanie natury finansowej. Nie wiem czy ci odpowiedzą. Czy prawdą jest że okoliczna ludność wyraziła by zgodę na odbudowę masztu w zamian za wypłacenie sporej sumy pieniędzy proporcjonalnie do ilości osób w rodzinie i że w związku z tym kwestie zdrowotne zeszłyby na dalszy plan. Wiem że TPSA. nie zgodziła się na to co w efekcie przesądziło o losie radiostacji i jeszcze bardziej zaogniło protest. :?:


Drogi Tadku. Wydaję mi się, że te pytanie jest nie na miejscu, aby zadawał je Bartosz. Tego typu pytania powinna zadawać osoba dorosła.
Bartosz jest jeszcze bardzo młodym człowiekiem i ma całe życie przed sobą do dyskusji strykte politycznych. Natomiast teraz wydaje mi się, że jest to dla niego bardzo, bardzo, przedwczesne.
Tak więc Bartoszu, nie zadawaj tego pytania. Może wyniknąć z tego solidna awantura, na Twoją niekorzyść Bartoszu.
Sławek.


Zgoda. Niech tak będzie. Pytanie jest nie na miejscu i częściowo sam sobie odpowiedziałem i dzisiaj to nie ma większego znaczenia. Chcieli kasy czy nie chcieli, ważne że coś takiego było. Jedni chcieli drudzy zgadzali się na przesiedlenie aż w końcu przyszli poltycy w to weszli no i efekt znamy.


22 sie 2011, o 11:10
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
:? Jeśli jakieś pytanie nie pasuję to proszę zgłaszać i podawać swoje. :? :roll:


22 sie 2011, o 12:18
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Cytuj
Post Re: Wywiady z ludźmi w okolicach Konstantynowa.
Bartosz napisał(a):
:? Jeśli jakieś pytanie nie pasuję to proszę zgłaszać i podawać swoje. :? :roll:


Zapytaj się o szczegóły może bardziej techniczne.
1.) Czy jak maszt nadawał, były jakiś zakłócenia w telewizorze lub w głośniku było słychać PR1.
2.) Czy np. prawdą jest, że przy samym maszcie deszcz rzadko padał, tworzyła się aureola z chmur wokół masztu,
np. jak były gęste chmury burzowe, wokół masztu było widać czyste niebo.
3.) Może ktoś widział świecenie masztu w nocy /ognie Św. Elma/.
Sławek.


22 sie 2011, o 12:40
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL