Teraz jest 25 kwi 2024, o 08:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Wspominamy tych którzy odeszli 
Autor Wiadomość
Site Admin

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 06:29
Posty: 578
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
nie zagłębiałem się jeszcze w obsługę Wikipedii ale powinno tam być hasło: WITOLD Czowgan, zwarty i merytoryczny biogram z kilkoma zdjęciami który przybliży w najlepszy sposób postać Witolda. Artykuł podlinkować do naszej strony i tematu RCN na tejże wikipedii. Będzie to publiczne uszanowanie Wielkiego Człowieka, oddanego sprawie bez reszty.


---------------------------------------------------
PS
Jeśli ktoś z Naszego grona stworzył temat RCN na wikipedii to prośba j/w i dorzucenie tam linku w temacie ludzie RCN skierowany na temat Witolda.


14 sty 2017, o 15:57
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Niestety "jesień życia" dopada naszych bohaterów . Po pogrzebie rozmawiałem z p. Marianem Siedlarkiem . W ciągu ostatnich kilku miesięcy odeszło w sumie 6 osób związanych z RCN . W słynnym zakładowym bloku w Sochaczewie prawie już nie ma nikogo z pierwotnych mieszkańców .


14 sty 2017, o 16:17
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Czyżby pan Czechowski również?
Wychodzi na to, że z RCN został tylko Marian Siedlarek i Zygmunt Grzelak.


14 sty 2017, o 17:10
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Jeszcze jest pan Ciszak osoba zasłużona dla RCN. ale on mieszka za granicą. Innych nie znam. Jakiś Dymek tam jeszcze był, ale o nim nie wiele wiemy.
Oczywiście można spróbować stworzyć profil na Wikipedii upamiętniający postać inż. Czowgana, ale trzeba przygotować odpowiedni tekst z poświadczeniem wiarygodności( bo oni tego wymagają z wiadomych względów) i dobrze by było umieścić jakaś fotografię normalnych rozmiarów lub ewentualnie zdjęcie nagrobka, co jest często praktykowane przy profilach osób zmarłych. Można to wszystko zrobić pod warunkiem, że trafi się na normalnego moderatora w Wikipedii a nie jakiegoś biurokratę. Znam to z autopsji przy okazji wpisu o radiolinii w Konstantynowie, co im po dziś dzień, coś nie pasuje i żądają jakiś poświadczeń a także oraz przy okazji innych wpisów na profilu Maszt Radiowy w Konstantynowie.


14 sty 2017, o 19:50
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Został dokonany wpis w profilu Maszt Radiowy w Konstantynowie. Szanując pamięć po zmarłych takich osób jak inż. Z. Duczmalewski i mgr. inż. W. Czowgan jest odnotowana dla potomnych, ich obecność na kierowniczych stanowiskach jako wysokiej klasy fachowców w RCN. odpowiedni zapis na Wikipedii.


18 sty 2017, o 11:22
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 06:29
Posty: 578
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Tadku, dziękuję.


18 sty 2017, o 22:05
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
anodowy napisał(a):
nie zagłębiałem się jeszcze w obsługę Wikipedii ale powinno tam być hasło: WITOLD Czowgan, zwarty i merytoryczny biogram z kilkoma zdjęciami który przybliży w najlepszy sposób postać Witolda. Artykuł podlinkować do naszej strony i tematu RCN na tejże wikipedii. Będzie to publiczne uszanowanie Wielkiego Człowieka, oddanego sprawie bez reszty.


---------------------------------------------------
PS
Jeśli ktoś z Naszego grona stworzył temat RCN na wikipedii to prośba j/w i dorzucenie tam linku w temacie ludzie RCN skierowany na temat Witolda.


Rozmawiałem dziś przez telefon z Maciejem Czowganem . Jest zgoda , co więcej deklaracja pomocy w stworzeniu artykułu . Tak że trzeba nad tym popracować . Kontakt i ewentualną weryfikację biorę na siebie . Dobrze by było gdyby ktoś na koniec to garnął technicznie - nigdy nie publikowałem nic na wiki .


19 sty 2017, o 22:48
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2480
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Kiedyś edytowałem wpis na temat RCTN Raszyn - było to parę lat temu. Miałem problemy, nie wiem czy z akceptacją, czy z silnikiem Wikipedii. Edytowałem kilkukrotnie z różnymi skutkami. Raz zmiana widoczna była od razu, a czasem po 24h.
Bardzo dobrze, że Maćka w to zaangażowałeś. Jako syn wniesie dużo więcej od strony życiorysu, relacji rodzinnych itp. Techniką zajmiemy się my. Na pewno ma jakieś zdjęcia ojca, niekoniecznie na tle nadajnika. Tu liczy się człowiek, a nie drugi plan.
Trzeba stworzyć artykuł na "brudno" i przedyskutować co dodać lub zmienić. Wszystko na spokojnie - co nagle to po diable... Wszystkim nam zależy aby Witold Czowgan został zapamiętany jak należy.


20 sty 2017, o 01:40
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Pan Witold, to w zasadzie już się nam przedstawił, teraz tylko chodzi o to aby syn to dopracował uzupełniając datę urodzenia i miejsce. Przebieg pracy zawodowej to znamy. Nie powinno być problemu z założeniem profilu Witold Czowgan pod warunkiem że będzie tak jak napisałem wyżej.


20 sty 2017, o 11:04
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 10 kwi 2011, o 10:53
Posty: 107
Lokalizacja: Poznań
Cytuj
Post Re: Wspominamy tych którzy odeszli
Ludzie, jesteście wielcy!
Tyle lat od powstania forum, a ja ciągle nie mogę się nadziwić waszemu zaangażowaniu, oddaniu sprawie, waszą niezłomnością.

Kocham tę unikatową na skalę światową radiostację i dziękuję wam, że tak dużo zrobiliście i nadal robicie odnośnie niej jak i ludzi z nią zwiazanych.

Chwała wam za taką reakcję po śmierci Pana Witka, chociaż tyle można zrobić.

_________________
Mój nick na Radiopolsce to DanieLW

Tak grał RCN KONSTANTYNÓW :idea: :idea: :idea: https://www.youtube.com/watch?v=iJ2TWr1d6lk :idea: :idea: :idea: oraz tak: https://www.youtube.com/watch?v=h__DyCyCCgY


20 sty 2017, o 17:53
Zgłoś post
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL