Teraz jest 29 mar 2024, o 05:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Facebook 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 526
Cytuj
Post Facebook
Zapraszam na oficjalny profil na facebook
https://www.facebook.com/RCN-Konstantyn ... 5889145277
Oczywiście forum nadal żyje :)
Łukasz chciał nie chciał w końcu musisz założyć profil:)

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


19 lut 2019, o 17:34
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Cytuj
Post Re: Facebook
Nie mam wiele do powiedzenia (w sensie uprawnień) w tej sprawie, ale swój wkład w stronę miałem, to się wypowiem. Moim zdaniem im mniej FB tym lepiej. Najlepiej: wcale. A jak już koniecznie, to tylko jako odnośnik.

Strona i forum w swoim sensie stały się prawie dziedzictwem kultury technicznej (upamiętniająca jeszcze większe) i tak powinno być. Jest jeszcze cząstką normalnego tradycyjnego internetu, pod naszą kontrolą.

Mój materiał widzę (i chcę widzieć) na łamach strony i forum, ale na FB - nie.

Krytyczne podejście, z całym szacunkiem, ale trudno.


19 lut 2019, o 19:57
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Facebook
Po moim trupie. Żaden FB mnie nie interesuje.
Nadal na ile czas pozwoli, wszelkie rysunki i opracowania, będę zamieszczał tylko i wyłącznie na naszej stronie oraz forum.
Zdaje sobie sprawę, że z FB nie wygramy ale ja zawsze ceniłem sobie typowo techniczne podejście do tematu. Jeśli szukam informacji na temat np. Radiostacji w Babicach to wchodzę na stronę p. Ireneusza Dobiecha, a nie szukam po FB. Jeśli chcę ściąć drzewo na działce to szukam stron i for dla pilarzy, a nie FB.
Jest powiedzenie, jeśli coś jest do wszystkiego, to znaczy jest do niczego. No ale to moje prywatne zdanie.


19 lut 2019, o 22:42
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 489
Lokalizacja: Gąbin
Cytuj
Post Re: Facebook
https://www.facebook.com/WiezaRadiowaWKonstantynowie/
To jest stronka, którą założyłem z kolegą z okolicy kilka lat temu i co jakiś czas dodajemy materiały oczywiście z odnośnikiem do RCN lub Babic... jest to swojego rodzaju promocja naszej strony i działalności grupy chłopaków z RTCN. Stronka jest znana i ma wiele polubień wśród okolicznych mieszkańców, myślę, że powinniśmy połączyć siły... soundsystem, co Ty na to ? ;) Wracając do negatywnych opinii kolegi Łukasza i "giezeta", facebook jest chyba jedyną możliwością by zachować pamięć i przekazać parę racjonalnych tzw. łopatologicznych informacji dla lokalnego społeczeństwa :) Co o tym myślicie?


20 lut 2019, o 00:25
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Facebook
Bartosz, założyłeś parę lat temu na FB - ok, to były inne czasy. To że nas promujesz - chwała Ci za to (jesteś jeden z niewielu ;) ). Tylko teraz założył ktoś nową. Za chwilę kolejny założy swoją, a po nim paru innych. Wszyscy będą bazować "żerować" na naszej stronie. Jaka jest w tym logika? Ile już powstało dziwnych "żabuniatko.pl". Dlaczego to my mamy się przyłączać? Może niech oni przyłączą się do nas?
Nie wiem jak pozostali koledzy z ekipy ale ja to robię z pasji i nie interesują mnie odwiedziny, lajki, polubienia, serduszka, czy o zgrozo zgwałcenia ;)


20 lut 2019, o 01:30
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 526
Cytuj
Post Re: Facebook
Panowie. A czy ja napisałem że tylko na fb będzie coś umieszczane?
Założyłem ten profil by był NASZ i oficjalny. Lepsze to niż podszywająca się pod nas katechetka.
Nie przenosimy nic na fb.
Jako ciekawostkę powiem Wam że jak na stronie były jakieś prośby załatwienia i pomocy czegokolwiek to na początku prawie wszyscy ( oprócz Łukasza, Roberta i Bartosza) piszą tak tak każdy może a jak co do czego to jeden coś z nogą drugi musi z żoną coś trzeci odpoczywa. finał taki że we trzech załatwiamy. To dzięki fb poznałem ludzi którzy nam pomogli, to dzięki fb poznałem Stowarzyszenie Babickie które dzięki uporowi Tomka załatwiło pozyskanie choć części która pozostała. To dzięki fb Łukasz miał możliwość osobistego zapoznania się np z panelem energetycznym. Może przesadą byłoby stwierdzenie ze dzięki fb jesteśmy tu gdzie teraz jesteśmy ale bardzo nam w tym pomógł.

Co do materiałów to nigdy nie myślałem o tym czym się dzieliłem i pozyskuje jako " moje, nie moje", pomimo że zdobycie ich kosztowało mnie wiele czasu i pieniędzy. Ale po prostu może mam inne podejście do tego.

Ok ale dziś to konto skasuje nie ma problemu.

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


20 lut 2019, o 08:49
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Facebook
Trzeba było pisać od początku, że to Twoja robota, a nie robić podchody i mnie denerwować ;)

Widzę poważne uchybienia osoby nadzorującej prace.
Dlaczego nie posiada kasku ochronnego? Trzeba to zgłosić do PIP-y :mrgreen:

Czy mogę wziąć udział w konkursie? Wydaję mi się, że znam odpowiedź i wiem gdzie owa fotka była zrobiona. To na 100% maszynownia ciepła :lol:
Kiedy mogę oczekiwać nieoczekiwanej nagrody?


20 lut 2019, o 17:53
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Cytuj
Post Re: Facebook
Spokojnie, nie wylewajmy dziecka z kąpielą. Żeby nie było że nie jestem podatny na argumenty. Pisałem że jako odnośnik do witryny i forum możnaby takie coś zrobić, moja subiektywna preferencja to zero FB. Obiektywnie jednak zwiększa to widzialność projektu dla mieszkańców bańki filtrującej FB, i to jest argument pro. A co do materiału - im mniej faszeruje się FB tym lepiej. Tak samo możnaby wszędzie usunąć mojego nicka np w galerii czy w dziale opowiadań - bez różnicy, mi to naprawdę wisi. Ale mają być częścią wolnego internetu.


20 lut 2019, o 20:51
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2017, o 10:22
Posty: 282
Lokalizacja: Łódź
Cytuj
Post Re: Facebook
Przepraszam że tak powiem "wtrancam" jako obcy . Jako twórcy tej strony (którym chylę czoła za zbiór materiałów na stronie ) macie dylemat co z facebookiem. Nie uniknie się zmian w mediach internetowych. Strona internetowa to teraz raczej statyczna forma przekazu. , Facebook to dynamika i większa skuteczność dotarcia do odbiorcy. Ale w tym przypadku rcnkonstantynow jestem raczej za utrzymaniem takiej formuły jaka jest teraz obecnie, czyli głównie strona internetowa . Macie tyle dokumentacji na stronie do której w każdej chwili mogę wrócić że, siedzę czasami godzinami na różnych działach tutaj i czytam. Facebook tego nie zapewni. Chociaż z drugiej strony facebook można śmiało wykorzystać aby promować tą stronę , tylko kwestia co wrzucić na facebooka aby zainteresowana osoba z facebooka przeszła na stronę rcnkonstantynów aby tutaj doczytać konkretne materiały w temacie. Facebook traktowałbym raczej jako rodzaj reklamy tej strony strony internetowej tak jak to robią Babice. Strona ich owszem jest ale na facebooku "coś tam" zawsze wrzucą aby zareklamować swoją stronę, więc zamiast wypinać się na facebooka lepiej pomyśleć jak go wykorzystać tak aby oczywiście nie zaszkodzić stronie rcnkonstantynów.


23 lut 2019, o 21:58
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 22 gru 2010, o 22:12
Posty: 2467
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj
Post Re: Facebook
Dlaczego na FB rcenowym nie pojawiają się nowości codzienne? Nikt oto w ogóle nie dba. Ja nie wiem...


11 mar 2019, o 15:49
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL