Teraz jest 28 mar 2024, o 20:00



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Spotkanie z panem Edwardem 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Z mojej strony pojawił się problem, który staram się rozwiązać już od dwóch tygodni. Nie mogę zjawić się w Warszawie, ponieważ nie dostanę urlopu. Pana Edwarda poinformowałem już dawno przez email, Robert też dostał wiadomość na czas, tylko nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi. Koordynację może przejąć Robert, numer telefonu mu przekazałem kiedy pojawił się sam pomysł spotkania.

Przedwczoraj rozmawiałem przez telefon z Edwardem. Spotkanie może się odbyć, on sam będzie przez cały czas bardzo blisko Nowego Świata, więc można się bardzo szybko i bez ceremonii umówić. Przekażę mu każdą wiadomość i informację, aż odezwie się Robert. Wszystko będzie dobrze :) Bardzo mi przykro, że nie mogę się z Wami spotkać, bardzo się cieszyłem że w ogóle zaistniała szansa, byśmy się spotkali - no ale jednak mam pecha. Tak to już czasami bywa. Mam nadzieję, że mimo tego spotkanie odbędzie się bez problemów. Liczę na to, że dyskusja będzie bardzo żywa, a pytania będą się sypać jedno po drugim. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Pan Edward uwielbia opowiadać i odpowiadać na pytania, więc na każde, nawet najmniejsze pytanie wiązane z radiostacją, Brown Boveri czy w tematach radiowych znajdzie się odpowiedź. Proponuję dyskusję o początkach UKF-FM Stereo w Polsce :idea: 8-)


18 sie 2013, o 17:06
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:43
Posty: 86
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
giezet napisał(a):
Proponuję dyskusję o początkach UKF-FM Stereo w Polsce :idea: 8-)

A czy jest jakaś szansa, aby na to spotkanie mógł zostać zaproszony przedstawiciel Redakcji dxradio.pl, choćby właśnie w związku z licznymi zagadkami, dotyczącymi początków radiofonii UKF-FM Stereo w Polsce ???
>Sławek<


19 sie 2013, o 11:16
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Bez problemu . Proszę tylko o deklarację ,najlepiej na PW.


20 sie 2013, o 01:00
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Temat zamykam . Relacja ze spotkania pojawi się na stronie .
A tak swoją drogą zastanawiam się dlaczego brak chętnych , przecież chodzi o Prawdziwą legendę radiofonii Polskiej !


22 sie 2013, o 13:57
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL