Teraz jest 19 kwi 2024, o 20:31



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Spotkanie z panem Edwardem 
Autor Wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Post Spotkanie z panem Edwardem
Witam po przerwie!

Doszła do mnie ciekawa wiadomość.
Edward Ciszak napisał(a):
Moze sa w Forum ludzie, ktorzy chcieliby ze mna porozmawiac. Dotyczyloby to tylko najpierw Poznania i Jeleniej Gory gdzie bede od 27 maja do 13 czerwca, a pozniej od 21 sierpnia do 03 wrzesnia w Warszawie.
W tych okresach bede osiagalny pod telefonem tam lokalnym (numer do dyspozycji redakcji). Jezeli bedziesz mogl to daj mi znac co o tym sadzisz.

Ja powiem, że z pewnością są ludzie na forum, którzy bardzo chętnie by porozmawiali :)

Więc co Wy na to? Ja osobiście służbowo jestem zajęty na 200%, ale w sierpniu pewnie by się udało wydusić jakiś urlopik i przyjechać do Warszawy. Jest kilka weekendów w tym czasie. Jakieś pomysły? Wnioski? Zażalenia? Spotkanie w Konstantynowie? ;)


9 maja 2013, o 21:32
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 13:10
Posty: 490
Lokalizacja: Gąbin
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Jeżeli coś , to możemy ustalić konkretna datę , podejrzewam , że Pan Stanisław Wojciechowski chętnie by ze mną pojechał na spotkanie z dawnym kolegą , kto wie może by dało radę załatwić jeszcze Pana Czechowskiego. ;)


10 maja 2013, o 15:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 527
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Myślę że jak by udało się zorganizować spotkanie w rcn połączone z rocznica w sierpniu to było by bardzo miło. Tylko ciekawe czy właściciel budynku zgodzi się na spotkanie, na obiekcie, i czy nasz gość zgodził by się na wycieczke do konstantynowa. Było by naiwno bardzo miło.

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


11 maja 2013, o 10:21
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Ja tam nawet nie nalegam na Konstantynów. Może być na ulicy, w kafejce, w Łazienkach albo gdziekolwiek.


11 maja 2013, o 11:35
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, o 11:51
Posty: 713
Lokalizacja: Białystok
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Panowie ,
Jeżeli chodzi o mnie , to oczywiście deklaruję swoją obecność na spotkaniu z Panem Edwardem w każdym ewentualnym terminie , i miejscu .
Zaszczytem dla mnie będzie możliwość spotkania z człowiekiem legendą Polskiej ,a nawet światowej radiofonii .


12 maja 2013, o 11:55
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Ja również przyjadę na takie spotkanie, ale musi być dobrze zorganizowane bo pan Edward to postać wybitna. Konstantynów, raczej odpada , może w przyszłym roku z okazji 40 lecia uruchomienia radiostacji. Nie lada gratką, było by spotkanie również z p. Duczmalewskim w jego domu, pod Warszawą, gdzie obaj panowie mogli by się spotkać po latach. Dobrze by było, aby w tym spotkaniu uczestnikiem była także, delegacja z naszego grona, któremu by przewodniczył Robert.


12 maja 2013, o 16:47
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 527
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Co do mojego wcześniejszego postu. mialo byc napisane; Było by napewno bardzo miło. Ach te slowniki ;)

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


13 maja 2013, o 14:41
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 31 sty 2011, o 10:40
Posty: 153
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Chciałem przypomnieć, że oferta spotkania jest nadal aktualna. Pan Edward zgodził się na weekend od 24 do 25 sierpnia. Odpowiednio zaplanuję swój pobyt w stolicy. Został jeszcze nieco więcej niż miesiąc, myślę że to wystarczająco dużo czasu aby się zastanowić czy bierze się udział czy nie. Od razu mówię, że nie ma żadnej presji organizacyjnej - Pan Edward powiedział że najlepiej spotkać się w jakiejś kafejce (najchętniej na Nowym Świecie), nieformalnie, bez "ceremonii".


15 lip 2013, o 22:11
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 4 gru 2011, o 21:38
Posty: 527
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
ok ja jestem jak najbardziej za

_________________
...aby mowa polska
w całym kraju
i daleko poza
jego granicami
słyszana była...


17 lip 2013, o 10:24
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert

Dołączył(a): 13 mar 2010, o 23:39
Posty: 575
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Spotkanie z panem Edwardem
Proponuję spotkanie z p. Edwardem zrobić w niedzielę 25 VIII o godzinie 17 w kawiarni Nowy Świat A. Blikle, Nowy Świat 33 oczywiście w Warszawie. Być może trzeba będzie zarezerwować stoliki gdyby chciało skorzystać z tej nie powtarzalnej okazji spotkania, więcej osób. Te osoby które zadeklarowały wcześniej swoją obecność, na pewno przyjadą. Samochody parkujemy na przyległych ulicach do Nowego Światu, bo na tej ulicy jest zakaz wjazdu dla pojazdów indywidualnych. Myślę że ostateczną decyzję, podejmie Robert, bo kto jak kto, ale właśnie on powinien reprezentować nas wszystkich skupionych wokół tej strony o RCN w Konstantynowie na spotkaniu z panem Edwardem.


14 sie 2013, o 11:01
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL